Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek pasik 70 kg felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek pasik 70 kg felett is? Akiknek nem ilyen a lábuk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de teljesen kész vagyok, ha ilyen lábakat látok:

[link]

és [link]


Manapság minden férfi olyan vékony. Vékonyabb a lábuk, mint egy nőnek, szinte. Gondolom ez csak engem zavar, én mindig is problémáztam a lábon. :)

Szóval vannak pasik olyan 80 kb felett is? Akik nem kövérek, de van azért mit fogni rajtuk? Vagy már csak ilyen 180/60-as srácok léteznek?

Kort és nemet is légyszi, ha írsz véleményt. :)

20L


2011. ápr. 20. 17:11
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar ha a pasinak vékonyabb a lába mint a csajnak...de ez a 2 kép amit linkeltél, még nem is olyan szörnyű. Az én környezetemben (éljen Pest) sokkal vékonyabb lábú srácok vannak, és már kezdem magam kövérnek érezni mellettük (pedig nem vagyok az..)

17L

2011. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Pont ezért zavar engem is. Én se vagyok egy modell alkat, furán érezném magam egy ilyen "csontos" srác mellett. :)
2011. ápr. 20. 20:06
 43/47 anonim ***** válasza:

Én is pesti vagyok,kedves 17 éves hölgy...

:-))

2011. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Eddig ha 2 embert láttam gyak.kérden aki pesti:D

Egyébként azt nem értem, hogy sokaknak csak a lábuk vékony, de van egy szélesebb válluk, izmosabb karjuk, és még így is mintha pálcákon járnának...

2011. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Hmmm...pedig tényleg pesti vagyok,na de sebaj :-))
2011. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Én elhiszem:Dbár lehet ezt nem itt kéne megbeszélni:)
2011. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hát,ha Te is úgy gondolod,írj privit, és megbeszélhetjük egy csésze tea, vagy kávé mellett...
2011. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!