Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívhatom a volt barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívhatom a volt barátomat, ha nagyon nagy szükségem van rá?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva családi okok miatt, elegem van mindenből.. Múltkor is őt hívtam, mikor nagyon elegem volt a " barátaimból " és aranyos volt, azonnal jött, kérdeztem is tőle, h nem baj, h hívtalak? Mondta, hogy dehogy, legalább kocsikázik egyet és közben felvidít...

De nem gáz ez így, hogy őt hívom? Igaz barátaim mostanában nincsenek, hogy velük beszéljem meg! :(


2009. márc. 4. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,csak ha nem akarsz tőle semmit,akkor lehet hogy félre fog érteni.
2009. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hívd fel, a fiúk nagyon szeretik a lovagiasságot és a lelkizést :D

Én is meghallgatom a barátnőmet, ha van valami, szépen néznénk már ki, ha nem is foglalkoznék vele! :)

2009. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz ? Szerintem attól hogy a volt pasid, attól még lehet jó barátod is :)
2009. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! írtam neki sms-t, remélem jól tettem és rámér...
2009. márc. 4. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért tennéd?

Amikor vele voltál szükséged volt rá. Azért szakítottatok, mert már nem volt rá szükséged. Ne tartsd őt talonban.

Én nem tűrném. Egyszer felhívtad oké. Nem kellett volna, de jól van.

Vagy akarsz tőle valamit vagy nem.



25/f

2009. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Sajnos nem értünk egyet... Nekem ő nagyon fontos, mindent tud rólam én is róla... egyszerűen nem illettünk össze, azért szakítottunk. De bízom benne, ő is bennem, hál'istennek nagyon jó barátság van köztünk és békében szakítottunk...

De elfogadom, hogy Te így gondolod... lehet, h igazad lesz...

2009. márc. 4. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis gáz, ha a tövist nem fogadod el tőle, akkor ne tőle várd a rózsát sem. Az hogy párkapcsolatra már nem ő kell, de lelkizésre még jó, éppen olyan képtelenség mint fordított változata, 'a szex jó, de nem beszélgetek veled' hozzáállás.

Persze, ha újrakezdenéd vele az megint más tészta...

2009. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy ezt nyilván te is érzed, hiszen ha nem lennél bizonytalan, akkor nem tetted volna fel a kérdést sem. Hallgass arra a kis hangra a lelkedben, mert igaza van, nincs olyan hogy félig-meddig párkapcsolat. Vagy kell a fickó vagy nem. Döntsd el mielőbb, és cselekedj aszerint.

27/f

2009. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, talán kellene párkapcsolatra is, de nem megy... nem lenne jó a kapcsolat, mint ahogy nem volt tökéletes akkor sem, mikor együtt voltunk... Így heti 1x találkozunk kb és megbeszéljük, kibeszéljük a dolgokat, meg nevetünk és elvagyunk együtt... Én szeretem őt ( nem szerelemből ) és örülök, hogy " barátok " vagyunk..
2009. márc. 4. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem attól hogy mégy egy szerelmi kapcsolat nem működik, nagyon jó barátok lehettek. Miért lenne gáz, ha felhívod őt??? Legyél rá büszke, hogy fájdalom nélkül el tidtatok vállni és megmaradtatok barátoknak!


Nem hinném, hogy ez félreérthető lenne. Én is szoktam beszélni rendszeresen a volt barátommal...

2009. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!