Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokra lenne szükségem (! )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokra lenne szükségem (! )?

Figyelt kérdés

szóval, jövőre megyek középsuliba. itt a nyár és őszintén szólva nem nagyon tudom, hogy mit kezdjek magammal. olvasok, gépezek, zenét hallgatok, tornázok, rajzolok meg egyéb ilyesmik otthoni dolgok , meg otthon segítek. de nem akarom, hogy ebből álljon az egész nyaram. sajnos a másik városba járok suliba a bnőim ott vannak, így ritkábban tudunk talikat összehozni, de megyek nyaralni is, de persze ez nem egész nyaras dolog. egyedül nem szeretek sehova menni, és ahol lakom nem nagyon talizok velem egykorúakkal, szóval az ismeretség = 0.

nagyon vágyok arra hogy nekem is legyen barátom, ugyanis még nem volt soha pasim.vágyom arra a másfajta szeretetre, de a tipikus balszerencsés csaj vagyok, hogy annak jövök csak be aki nekem nem tetszik, és aki nekem jön be az észre sem vesz, szóval ez nálam ördögi kör és nemtom hogy mit csináljak. azért meg nem akarok akárkivel járni, hogy legyen pasim. fontos számomra hogy ki legyen az első, meg ki vezessen be a csókba meg úgy ezekbe a dolgokba hogy milyen is egy kapcsolat. nem vagyok se csúnya se a legszebb, ezért önbizalom hiányom is elég nagy. most is olyan srác hívott talizni aki nekem nem tetszik, és tényleg néha én érzem magamat szemétnek hogy elutasítok embereket, de azért nem akarok vele járni hogy meg ne bántsam, meg énse érezném jól magam ilyesmiben. meg velem az van hogy a képeimen amiket feltöltök sokkal jobban meg szebben nézek ki mint a valóságban. a neten 10ből 6-7en észrevesznek, élőben meg 10ből 2-3 man. élőbe is akkor néz rám vki, ha vmelyik bnőmmel megyek nyilván mert a bnőm jobban néz ki. de ha egyedül vagyok oda nem jön hozzám senki. nem tudom, de már így 14 évesen elég magányosnak érzem magam. viszonylag sok barátom van ebben nincs hiányom, de ez a fiú téma az ami zavaros. a sulinkból egy srác nagyon megtetszett( szerintem szerelmes vagyok belé), minden fiút akit látok hozzá hasonlítgatok, de persze próbáltam annál a srácnál "ezt-azt" de a sors mintha mindig megakadályozta volna..:/

így feladtam meg próbáltam szemezni vele, de átnézett rajtam. és nemtom, hogy ha tetszeni fog egy srác(egy kicsit, vagy szimpi), akkor nem erre a bizonyos srácra(sulis) fogok gondolni és nem fogok tudni másnak esélyt adni és ettől nagyon félek, hogy akkor is rá fogok gondolni és majd a pasim sem akarom átvágni vagy értitek..:/ hogy felejtsem el? nem tudom.. meg ezekre mind amit leírtam kérlek válaszoljatok, és bocsi hogy hosszú lett..:/

14/l


2011. jún. 19. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj, és ne keresd görcsösen a szerelmet. Jön az magától. Ettől függetlenül persze vágyhatsz rá, és tehetsz is érte.

És hidd el, ha lesz egy olyan fiú, aki neked is szimpatikus, és ő is szeret téged, rögtön el fogod felejteni a sulis srácot, mert a barátod lesz számodra az álompasi. Főleg így, hogy az igaz szerelmet keresed.

És ezen ne változtass. Csak olyan kapcsolatba menj bele, amit tényleg akarsz. 14 évesen még nem késtél le semmiről.

2011. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű b@zdmeg, hogy én ennyit el nem olvasok az fix:D
2011. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen sajnos ilyenkor és ilyen korban az embernek mehetnékje van, minden egyszerre csinálna az ember legszívesebben, helyben meg még ha nem is de környező városokba messzebbre macerás eljutni diákként, szülők miatt gondolom...pedig erre ez lenne a legjobb mód ha otthon nem tudsz mit csinálni, csak úgy visszafogott keretek között.

Ahogy a fiúkról gondolkodsz az is természetes, szép aranyos emlékek lesznek ezek sok év múlva, mert mindennek el fog jönni az ideje, találsz olyan barátot (talán most nyáron is megoldódik) aki nem csak neked is tetszik de talán még sokáig együtt is lesztek mert jól kijöttök...

a másik szintén teljesen megszokott hogy szebbnek látod a barátnőidet, ilyenkor mindenkinél oda-vissza ez játszódik le, hogy nem csak a pasiknak de egymás előtt is meg akartok felelni. Szerintem ha úgy érzed csinálj valami programot a sráccal, vagy néha beszélgessetek csak úgy minden ok nélkül, annyira nyuszik a mai fiúk hogy lehet régen bejössz neki csak egyszerűen lusta, vagy fél hogy kezdeményezzen, esetleg megjátssza a nyugodt nagyfiút. én szurkolok :)

2011. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:))
2011. jún. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!