Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám leállítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy csaj a suliban aki rendre bunkó velem. Egy ideig nem volt semmi, de mostanában egyre tahóbb beszólásai vannak, és kezdem unni. Eddig tűrtem, de most már elég volt. Nem tudom mi baja lehet, mert nem mondtam neki semmit, de nem is érdekel!

A kérdésem az, hogy egy ronda (elég csúnya) lányt milyen beszólás érintene mélyen ? Nem baj, ha megsértődik, visszakapja a bunkóságokat.


Egyébként erre gondoltam már: " Állj már le, ne bunkóskodj, ha ilyen k@rva ronda lennék, mint te , akkor nem itt bunkóskodnék, hanem inkább elásnám magam élve, te..." :D de azért ez lehet, hogy erős lenne kezdésnek.


2011. ápr. 21. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erős? Gratulálok... ezzel csak lesüllyednél az ő szintjére. Már persze, ha tényleg olyan bunkó. Mi is az a bunkóság, amit elkövetett ellened?
2011. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha mókusnak ilyen feje lenne magára gyújtaná az erdőt.

Vagy egyszerűen megmondod neki, hogy ronda vagy mint a busz kerék.

2011. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te, és hány éves a lány? ÉS mióta ismered őt? ÉS mióta kezdett el piszkálni?
2011. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy hagyja abba,őszintén mondd el neki mit érzel.És egy lánynak ilyet nem illik mondani.Hány évesek vagytok?Hanyadikosok?
2011. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
első: hosszú lenne mindent leírni, mert már jó ideje csinálja, de pl. ha észre sem veszem, mert igazából abszolút nem foglalkozom vele soha, akkor meg kis idő után elkezd provokálni valamivel. úgy viselkedik mint egy 12 éves hülye p.csa, nem is értem :S
2011. ápr. 21. 12:32
 6/11 A kérdező kommentje:
4. tudom, hogy nem illik, éppen ezért nem is mondtam neki, visszafogtam magam, de neki sem kellene 16 éves létére gyerekesen viselkednie ;) egyébként én 18, ő 16
2011. ápr. 21. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:
de a sorozatos alázásokat, beszólásokat most már nem fogom tűrni tőle. rajtam ne röhögjenek :)
2011. ápr. 21. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk esetleg meg kellene kérdezni azt, hogy miért csinálja? Eddig még sosem jutottál el?
2011. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így gondolkodsz akkor szégyeld magad!Egy lánynak ilyet soha sem illik mondani és nem is szabad..Beszéld meg vele a dolgot.Lehet hogy ez a ronda szöveg sem hatna rá csak rosszabb lenne és ha megbeszélitek akkor mindenki tudni fogja hogy a másik mit miért csinál.
2011. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézz át rajta,nézd levegőnek.
2011. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!