Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz a fecske? Mi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a fecske? Mi nem tetszik benne a csajoknak?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszíves,miért nem jó a fecske.Mi az ami nem jó benne.

Boxer majdnem mindn testen előnyös. Igazából univerzális.

És akinek mondjuk jól áll a fecske? Biztos van ilyen is.

A fecske többet sejtet,mutat.Ezt nem szeretik a nők?


2009. márc. 4. 20:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

21:27

Miért szereted rajta a fecskét?

2009. márc. 4. 21:38
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kimondottan gáz, de számomra kicsit fura egy ilyen darabot a barátomon látni, talán azért, mert túl sokat mutat. Szerintem ez lehet, amiért nekünk lányoknak nem tetszik.


Persze, ha a barátom azt mondaná, hogy ezt szereti, mert ebben érzi magát kényelmesen akkor nyugodtan hordjon ilyet. Ő sem szól nekem, hogy milyen alsóneműt vegyek fel. Éppen ezért nem is teszem neki szóvá sosem.


Meg amúgy is a fecskét nevezhetjük retro viseletnek is:) Végül is manapság minden divat és nincs törvényileg lefektetve mit szabad és mit nem felvenni.

2009. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

21:02-es vagyok.

Én úgy gondolom, hogy nem kellene azzal foglalkoznia senkinek, hogy mi a "divat", elvégre nem fehérneműben mászkálunk az utcán, hogy mindenki lássa. Jobb esetben csak a párunk és családunk látja, nekik pedig teljesen mindegy kellene, hogy legyen, mert nem azért szeretnek, mert fecske/boxer/tanga van rajtad. Ha valakinek nem kényelmes a fecske, mert pl. begyűrődik a combjánál és nem jó, akkor ne hordja. Ha pl. valakinek nem kényelmes a feszülős boxer, mert beizzad, akkor ne hordja. Ha a laza boxert nem szereti, mert nem tart semmit, így értelme sincs, akkor ne azt hordja.

2009. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
na igen a télle hülyén néz ki a kockás.. ha a képre gondolsz ,... de én a szabására értettem...nem vagyok "nagymenő" ...igaz h lúzer sem , de nem vok iyen kis "mert én megtehetem":) csak nem teccik és kész , sztem ciki dehát kinek mi..
2009. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem azért nem tetszik, mert olyan, mint egy hagyományos bugyi. Akinek van ami látsszom, az a boxerben is látszik, nem csak a fecskében. Meg fecske az olyan trottyos nagypapa divatú. Strandon meg egy ázott egérre emlékeztet a fecske.
2009. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Szerintem egyértelműen a boxer a nyerő.

Fecske inkább csak nyáron, ha nagyon meleg van.



Nemrég regisztráltam be a Vaterára, ott láttam meg ezt:

[link]


Az eladónak van több fajta is. Gondolkozom, hogy veszek belőle. Szerintetek jól néz ki?

2009. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

jó ez a boxeralsó, tetszik a piros.:-)

szerintem is inkább boxer. amikor megismertem a párom csak azért hordott fecskét, mert jobban tart, de nekem nem nagyon jött, valóban nagypapis vagy kisfiús. ezek a kockás, csíkos dolgok nem jönnek be.

ja és már feszülős boxert hord, mert az is tart csak jó minőségűt kell venni.

2009. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki csak kevesen díjazzák a fecskét.

Kijelenthetjük,hogy csak divatról van szó????

A divat nem arról szól,hogy valami jó-e vagy sem.

2009. márc. 5. 19:51
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem azért nem tetszik a fecske mert túl sokat mutat. A barátomon csak boxert tudnék elképzelni mert az olyan izgi:) Nekem az jön be ha nem látom a "lényeget" folyton, akkor megszoknám és nem lenne olyan izgató a dolog!
2009. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hogy ennyire ne szeressék a lányok.

Azt hitem jó ami mutat valamit.

2009. márc. 6. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!