Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz a fecske? Mi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a fecske? Mi nem tetszik benne a csajoknak?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszíves,miért nem jó a fecske.Mi az ami nem jó benne.

Boxer majdnem mindn testen előnyös. Igazából univerzális.

És akinek mondjuk jól áll a fecske? Biztos van ilyen is.

A fecske többet sejtet,mutat.Ezt nem szeretik a nők?


2009. márc. 4. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz a fecske. Ez is csak olyan ostoba dolog, minthogy gáz, ha valaki nem tangát vagy francia bugyit hord. Gyerekes.
2009. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
attól még a többség véleménye számít és az emberek követni is fogják azt,ha a többség annaklátja akkor az is lesz
2009. jún. 19. 19:52
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
szerintem senki nem mondja a "franciára" hogy gáz ... a nagymamabugyira szokták :) .. és a fecske akkoris gáz :P ... legalábbis a tizenévesek körében biztosan de sztem még a huszonévesek körében is ..
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
úgy érettem, hogy azt mondják, hogy gáz ha valaki nem tangát és nemis francia bugyit, tehát "nagymama" fazonút hord. Hát csak sajnálni tudom, aki a többség véleménye szerint él. Én mindig is "nagymama" fazonú bugyit hordtam, persze színes fiatalosat, dehát aki szerint gáz, az így járt XD Szerintem nagyon baromság az alsóneműk között különbségeket tenni, meg így túlértékelni ezt az egészet...
2009. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

szerintem is túlértékelik.


Ha az ember hódítani akar ok,hogy valami jobat vesz fel,főleg nők,de egyébként nehogy már ez számítson.


és mégis sokat(túl sokat ?) számít

2009. jún. 22. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!