Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon paraszt dolog lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon paraszt dolog lenne?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Tavaly érettségiztem, és volt egy csaj az osztályomban, nagyon jóban voltunk, talán az összes csaj ismerősömmel vele a legjobban. Persze figyeltem, hogy ne kerüljek a barát zónába, erre mindig figyelek, és nem is voltam ott, valamilyen szinten megvolt a vonzalom is, olyan flörtölősebb szinten. De úgy különösebben nem terveztem semmit vele, járást semmiképp. Plusz régóta volt barátja, bár a kapcsolatuk elég furcsa volt, sokat veszekedtek, a srác néha ütötte.


Szerdára vállaltam szívességből egy egynapos, alkalmi szórólapozást a belvárosban egyik ismerősöm munkahelyének. Délután látom jön szembe a csaj egy sráccal (aki nem a barátja volt, de ismerem a gyereket is, tipikus jóképű, de belül egyszerű, mint a faék csávó). Osztogatom a szórólapot látom jönnek szembe, csaj észrevesz, gyorsan eltávolodik a gyerektől, elfordítja a fejét, mintha nem venne észre, de láttam, hogy sandítva engem néz, és kényelmetlen neki a helyzet. kb. 2 méterre ment el mellettem, erre én félhangosan, úgy, hogy ne nézzen hülyének, mert láttam, hogy észrevett, szóltam neki, hogy "SZIA ........!"


Értetlenül álltam a helyzethez, mondom nem valószínű, hogy megharagudott rám, mert nem volt miért, legutóbbi találkozásunkkor nagyon jóba váltunk el, valószínűleg az volt a probléma, hogy a fiúval láttam. Most megnéztem Facebookon az adatlapját, 1 hete kinn van, hogy ".......... most már egyedülálló", kommentek, tehát szakítottak a gyerekkel. A csajnál nem ritka amúgy, hogy félreku'r, bár nem is annyira gyakori. Szóval valószínűleg ment már szakítás előtt, ami a nőknél szokott, hogy bekészítette a következő delikvenst, de mint mondtam, a csávó nem egy agysebész, lehet cikinek érezte, hogy pont őt. Másra nem tudok gondolni.


Viszont én totál leszarom, hogy kivel kavar, de mi ez, hogy ilyen undorító módon megpróbál átnézni rajtam. Ezért gondoltam rá, hogy a szakítós FB bejegyzés alá beírom, hogy "Jaaaaa, de máris randizol a .......-al, aztán azért nem veszel észre, nehogy kiderüljön?" vagy valami hasonlót. Ez buta lenne?


2011. ápr. 21. 21:35
 1/5 anonim válasza:
100%
ez szerinted érdekel valakit?
2011. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat elegge zavarba ejto lenne rad nezve. Nem is foglalkoznek vele ahelyedben.
2011. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas öngól! Önmagad leminősítése lenne. Nem is beszélve, hogy jól esne az önbecsülésének, hízlalnád az egóját, és az összes barátnője előtt beégetnéd magad a face-book-on. Ez még egy nőtől is gyenge viselkedés lenne, nemhogy egy férfitól.
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha magadban levonod a tanulságot, és vagy visszautasítod, hogy egy légy a sok közül, vagy ragaszkodsz hozzá, hogy megvizsgáltassa magát, mielőtt hozzád ér.
2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bazmeeeeg...

Azt hittem ebből a történetből kisül valami számunkra viszonylag értelmes is. Mondjuk hogy fel akarod vele venni a kapcsolatot, vagy ilyesmi.

De ki a f@szt érdekel hogy átnézett rajtad? Azért mondom ezt mert ez még téged sem kellene hogy érdekeljen.

2011. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!