Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen paraszt dolog már?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen paraszt dolog már?!

Figyelt kérdés
Lehet nem ide tartozik,de akkor is..Szóval a legjobb barátomnak(én lány vagyok,ő fiú) adtam egy ajándékot.Előttem örült neki meg minden,stb.Most meg látom az egyik ismerőse képén AZT a cuccot,amit tőlem kapott.Tovább adta az ajándékot.Nem.Nem lehet,hogy az egy másik valami.Külföldről hoztam és 100%,hogy az!Nagyon jóban vannak mostanában és hát gondolom megajándékozta! -.-'
2011. aug. 16. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy csak megmutatta az ismerősének és akkor készült a kép?
2011. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez mekkora parasztság már! Küldd ki a szántóföldre, arassa le a termést inkább!
2011. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert "pofilkép".És egy polcon van,szépen "beállítva",hogy annak ott a helye..
2011. aug. 16. 00:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm drága lelkiismeretem! :DDD
2011. aug. 16. 00:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos műpinát adtál a barátodnak :D:D:D
2011. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy Sherlock Holmes veszett el benned...
2011. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem veszett,teljesen véletlen akadtam rá a képre!

Amúgy b'sszátok meg,tudtam,hogy ilyenkor már nem kaphatok normális válaszokat! :D

2011. aug. 16. 00:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tetszett neki az ajándékod, és tovább adta az Ő legjobb barátjának, az meg kitette a polcára, és lefényképezte, aztán gondolom felrakta facebookra, és Te meg teljesen véletlen megtaláltad. Csókolom !
2011. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De bunkóság tovább adni,nem? xD
2011. aug. 16. 00:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagyon paraszt dolog a srác tovább ajándékozta, ez nagyon illetlen. Hihetetlen, hogy nem tanították meg rá a szülei, hogy ajándékot nem ajándékozunk tovább. Szegény, biztosan nagyon rosszul eshetett neked, szerintem próbáld meg megbeszélni a fiúval a dolgot.



Tessék, ez egy normális és tök egyértelmű válasz volt, erre a kérdésre mégis milyen választ vársz. Egy f*sz a csávó, ennyi.

2011. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!