Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak. Szerintetek? Főként lányok. Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval a történet:


Tegnap délután suli után elmentem az egyik barátnőmhöz, akit már 4 éve ismerek, legjobb lány haverom. Ő már volt nálunk, meg sűrűn találkozunk, de én még sosem voltam náluk. Csak mi ketten voltunk az egész házban, ezt én tudtam is, épp ezért próbáltam kihasználni a helyzetet. Elég rosszul éreztem magam (tényleg) ezért lefeküdtem az ágyára, mire ő hozzám bújt és elkezdett simogatni. Én ezt elég egyértelmű jelnek vettem, és egészen addig jutottam, hogy deréktól felfelé "felfedeztem". Ahogy kezdett volna forrósodni a helyzet, mondta, hogy oda azért ne, mivel nem járunk, és még csak most vagyok nála először. Nem is problémáztam, utána is jól elvoltunk, de ma mintha nem akarna szóba állni velem, msn-en ráírtam kb fél órára rá kilépett, facebook-on írtam neki, nem válaszolt, pedig volt fenn.


A kérdés: Mi lehet a probléma, miért nem válaszol stb.

Mert nem én kezdtem, viszont most nagy bűntudatom van, hogy talán mégsem kellett volna


2011. ápr. 21. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zavarban van?
2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szerintem megkéne próbálkoznotok a fiúkkal...:DD

komolyra fordítva: lehet a bnőd belegondolt az egész dologba kicsit előrelátóbban és ezért gondolta meg magát..

2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a lány, én nem tudnék mihez kezdeni ezzel. És szerintem is zavarban van.
2011. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2011. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2011. ápr. 21. 22:17
 6/11 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele, és azt mondta, hogy nagyon nagyot csalódott bennem ...


(Én 18F ő 16L)

2011. ápr. 21. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen kérdésem lenne:

Mi a f@szért csalódott benned??Ő kezdte,tehát ő akarta.Ha nem akarta volna,akkor a melleit sem fogod meg.Ne szűzqrváskodjon,már elnézést a vulgaritásért.Ha valamit akar,és megtörténik,azt utána ne szégyellje,és kenje a másikra.16 évesen már nem kéne ennyire gyerekesen viselkednie.

2011. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindenesetre elég hülyén érzem magam ...
2011. ápr. 21. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Csalódott benned? B.zdki, ő kezdett simogatni. Mit gondolt, hogy válaszként majd csak megnyalod a fülét és kimész codozni?
2011. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát basszus..Lány létemre nem értem a lányokatXD Hát szerintem nem vagy hibás, mivel Ő kezdte a dolgot, te csak belementél a játékba. De baszsus mi volt ez, próba? Hogy milyne gyorsan megkap egy csaj téged vagy mi? Hát vagy kérdezz rá, hogy mégis most mi van, vagy hagyd békén ezt a csajt. De azért te is mond meg, hogy akkor minek kezdeményezett nálad!
2011. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!