Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy tökéletes pasi? (külső, belső, öltözködés stb. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:40
1 2
 11/15 tsz-tag ***** válasza:
az ugy rendben van ha te is teszel valamit a testedért és úgy várod el mástól...de az olyan lány aki csak kevesebbet eszik és viszonylag "karcsú" az miért várja el az pasitól hogy legyen izmos?az meg szerintem full cink hogy ott a széptestű srác és a vékony barátnője aki meg narancsbőrrel "küzd"...
2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

22:04

Nem ezt tapasztaltam. Azért van a férfiaknak is elvárása külsőleg, csak nekik nem az izom és a sportosság. De azt pl. a legtöbben eleve kikötik, hogy ne legyen kövér a barátnőjük és a "husi" kategória is a legtöbbször csak annyit jelent, hogy vékony derék, vékony csípő, nagy mellek. A pasik legnagyobb százaléka eleve esélyt sem adna egy túlsúlyos lánynak. Ez ugyanúgy külsőség, mint ha egy lány azt várja el, hogy a párja izmos legyen.

Már többször írtam, hogy van, hogy ingadozik a súlyom 55 és 64 kg között (170 cm-hez). Amikor 55 kilós voltam, tíz pasiból tízet érdekelték a belső értékeim. Amikor 64, akkor tízből mínusz egyet. XD

2011. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tsz-tag ***** válasza:
macilánynak macipasi kell...:D de ha én átlagos vagyok akkor nem kaphatok átlagos barátnőt? és az átlagos várja el azt hogy izom izom izom...én amikor edzettem mint szar akkor érdekes nem néztek meg, aztán férfiasodtam és már nem is edzettem és valami beindult...szemeznek, incselkednek stb...ez nem mérvadó
2011. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A macipasi is vékony lányt akar, nem hozzá hasonlót. :) (Nem mindenki, csak a többség).
2011. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
főz mos takarít
2011. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!