Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasi a világon akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi a világon akinek nem csak a külső számít? Miért az az első szempont a férfiaknál? Miért van az, ha külsőre nem egy bombanő, akkor már meg sem akarják ismerni belülről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 05:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez így elég nagy általánosítás. Ha csak itt visszalapozol a kérdésekben, már itt is látszik, hogy van, aki a kicsi cicire esküszik, van, aki a nagy popsira. Szóval akkor ezek közül melyik is a bombanő? Mindenkinek más.
2011. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Igazából szinte minden pasinak elsősorban a külső számít és az, hogy milyen a nő az ágyban. Nem akarok általánosítani, én még nem láttam olyat, akinél nem így lenne, persze biztos van ilyen, csak ritka, mint a fehér holló.

Szerencsére nem mindenkinek ugyanaz a nőtípus számít bombanőnek (a lényeg, hogy kövér ne legyen a lány, ezt leszámítva eltérőek az ízlések).

2011. máj. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Minden második oldalon van egy ilyen kérdés, férfiakról és nőkről egyaránt. Ne általánosítsunk már könyörgöm.

Van akinek ez számít, van akinek a pénz, van akinek a belső, ennyi...

2011. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
figy.. a nőkre ez ugyanúgy igaz, SŐT!!! Úgyhogy csak pofa be...
2011. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%
Ez pont h rátok, nőkre igaz, de szó szerint. Nekem pl. a belső sokkal fontosabb, de mivel csúnya vagyok, egy nőnek se kellek.
2011. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

07:45

Te inkább járnál egy ronda, dagadt, ragyás nővel, ha amúgy rendes, normális, akkor is, ha ugyanakkor egy csinos, szép arcú lány is akarna veled járni, aki szintén rendes?

2011. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Tyler913 ***** válasza:
70%

Elegge altalanosito a kerdes,de van alapja.A ferfi ugyanis osztonosen az egeszseg es termekenyseg fizikai,kulso jeleit keresi a non.Tehat "alapelvaras",hogy egy no legyen szep ill. szexi.Ebbol a szempontbol igaz,amit irtal.

VISZONT:hiaba szep egy no,ha nem tudok vele beszelgetni,jot nevetni,nem elvezem a tarsasagat,akkor kb. kitorolhetem a szepsegevel hosszu tavon.


Szoval megegyszer: igen,elvaras,hogy egy no legyen szep,kulonben oda se megyek hozza.Viszont ha mar odamentem,nem csak a kulsejere figyelek,hanem hogy mit mutat belulrol.De ahogy elottem is utalt ra valaki,az,hogy mi a szep,eleg tag fogalom.Van olyan csaj,aki szamomra szexi es vonzo,de pl. egy mas izlesu haverom bottal se piszkalna meg.

Ha nem elonyos a kulsod (tehat kover vagy:),akkor azon tudsz valtoztatni,tudsz szepen oltozni,kihangsulyozni az erossegeidet,elrejteni a gyengesegeidet.Azutan mar csak ido kerdese,hogy jojjon egy olyan srac,aki szamara Te vagy szexi,es odamegy hozzad,hogy megismerjen belulrol is.

2011. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
08:02 Ha belsőre ugyanolyan rendes mindkettő, akkor persze a szebbet választanám. De egyrészt kicsi az esélye, h belső alapján ne tudjak választani, annak pedig még kisebb, h 2 lánynak is bejöjjek.
2011. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

két példa köreimböl.

1:a lány tipikus pláza feeling mübaba,mü mell,pot haj agyonra szolizott bör,5 kg festék..persze imádja az autokat..ilyen olyan autosképek minden közösségi oldalon..a multkor gyönyrü test arc..megkérdeztem tudja mi az a kipufogo?.: a válasz persze ..a kormány alatt a középsö pedál.-.-"


2:nem csinos sem nem kövér..okos természetes hajszin,igazi hajzuhatag,szép arc..iskolázott,jelenleg is dolgozik.Megért,nem hisztizik,szeret ping-pongozni,kirándulni,nem bulizos,és egy pasi sem látja benne a nöt.Én igen,erre azt hiszi csak hülyéskedek vagy játszok vele.

2011. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 .Daniel. ***** válasza:
90%
Én nem írnék választ csak tanácsolnék valamit. Mindenképpen akkor jársz jól ha 08:12-es válaszolóra hallgatsz.
2011. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!