Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkosag lenne, ha ra se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkosag lenne, ha ra se neznek a sracnak, es nem is vennem ot figyelembe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmondtam mar jopar honappal ezelott egy sracnak, hogy tetszik, de nem volt kepes semmit se mondani; megkertem, hogy ne mondja el senkinek, ra 2 orara irt, hogy elmondta az egyik sracnak; kesobb volt, hogy koszont, volt, hogy nem; a jelenletembe rakoszont a legjobb baratnomre, akit nem is ismer szinte, en meg annyira megalazva ereztem magam, hogy nekem annyit se kepes mondani, hogy szia; nagyon rosszul esett.
2011. ápr. 22. 08:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*sracra
2011. ápr. 22. 08:48
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Jól lejárattad magad.

Ezután már mindegy, ha még "bunkónak" is fog tartani...

2011. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezeket a blamákat el kell viselni, előfordulnak az ilyenek, szerintem mindenkivel megesik legalább egyszer, hogy jól megalázza magát valaki előtt, akit nem érdekel:) Ezen én is átestem fiatalabb koromban, húzd ki a hátadat és sétálj el szépen, mást nem tehet ilyenkor az ember. Egyébként meg kit érdekel, ha ő bunkóságnak veszi, ő már eleve az, illetve még gyerek a viselkedéséből illetően.
2011. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Kedves első válaszoló!

Ez most a részedről volt bunkóság.


Te meg, ha feléd jön, akkor mindenképp legyél mosolygós, vidámnak tűnő személyiség, akinek az önbizalmát senki sem rengetheti meg! Hidd el, meg fog lepődni, és a többi srácnak is bejön majd, hogy büszkén viseled a csalódásokat is! Fel a fejjel! :)


L/13

2011. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy hasonló kérdéssel kapcsolatban tegnap óta megy a vita. Fárasztó már a dolog.
2011. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már a régebbi kérdésednél is elmondtam hogy nem volt jó ötlet elmondani.De ezen már túl vagy.

Én biztos próbálnék úgy tenni hogy már nem érdekel, esetleg valami pasival flörtölni ha ott a közelben.Így kiderül hogy érdekled e. Figyeld majd a reakcióit.

Vagy azt mondanám neki, hogy legyünk barátok , már nem érdekelsz úgy, aztán több időt együtt tölteni, és csak beléd esne, rájönne milyen jó csaj vagy.ÉS MEGVÁRNI MÍG Ő NYILATKOZIK ELŐSZÖR!!!

2011. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

08:56 ossal ertek egyet. Legyel vele kedves, mint egy vadidegennel, add tudtara hogy mar mennyire nem erdekel.


Kulonben en is alaztam meg magam egy pasi elott, ha nem is szemelyesen, de egy baratjan keresztul. Biztos hogy megtudta, hogy hogyan erzek iranta.


Azota sem vagyok erre buszke, kvazi, bant a dolog, pedig mar sok ido eltelt azota es ferjem es gyerekem van. Nekem nem volt ra lehetosegem kesobb, hogy korrigaljam a blamamat. Azota eltelt 8 ev, es neki azota sincs senkije. Ez talan egy kicsit elegtetellel tolt el,hogy nem en nem voltam eleg jo, hanem neki senki sem eleg jo.

2011. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele kapcsolatba lepni sehogy, mivel en szemelyesen mar tobbet nem egetem magam, MSNen meg nem fogad el. Amugy meg ha kepes volt letagadni hogy o elmondta, meg annyit nem tudott mondani, hogy en nem tetszek neki, inkabb csak megalaz,akkor ezek utan nincs ia mit mondjak neki.
2011. ápr. 22. 09:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg legalább 3. ugyanolyan kérdés amit a héten látok. (érdekes módon azokat is ékezet nélkül írták, és a kérdező egyből vitázott, ha megemlítették, hogy ez már volt)


De, hogy válaszoljak is a kérdésedre: Igen bunkóság lenne, de meg is érdemli.

2011. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan fiút aki értékel.
2011. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!