Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbantottam volna, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantottam volna, vagy miert nem vett figyelembe?

Figyelt kérdés
Ezelott 4 honappal udvarolgattam egy bulin egy csajnak, am o picit hidegen fogadta a kozeledesemet. Ha talakozok vele, mindig koszonunk egymasnak, de tegnap tortent valami es nem ertem miert csinalta ezt. O bulin volt, en a barba. Majd olyan 11 ora fele indultam haza az egyik csajjal, odaadtam neki a kocsikulcsot, hogy vezessen o; ahogy az autohoz ertunk o is ott volt egg sraccal setalt; ranezett a csajra, aki velem volt es pont nyitotta mi az autot, majd ram nezett es rogton el is forditotta a fejet; idom se volt koszonni.
2011. aug. 27. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A 4 hónap alatt mindvégig ugyanolyan elutasító maradt veled szemben (attól függetlenül, hogy köszönni azért köszönt, mert illedemes)?
2011. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszelgetni nem beszelgettunk, mert nem volt ra alkalmunk, de kisebb- nagyobb szemezesek kialakultak kozottunk, es rengetegszer lattam, hogy engem nez.
2011. aug. 27. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te akarod, mert kikezdtél vele és fáj, h te nem érdekled őt. Túl sokat tulajdonítasz ezeknek a szemezésnek, vagy a kocsis "incidensnek". Mert azt akarod, h több legyen bennük.
2011. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónap alatt egy komolyabb beszélgetés sem volt köztetek, nem hiszem, hogy bármi nagy horderejű dolog lenne a háttérben. Egyszerűen csak a másik sráccal volt elfoglalva...

Esetleg ha tudja, hogy ő bejön neked, lehet nem tudta mire vélni, hogy egy másik csajjal akarsz autókázni...

2011. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A srac jobb oldalt volt mellette, ugyanugy, mint a kocsim is; o pedig balra forditotta a fejet, ahol fal volt.

Es nem lehetseges, hogy megtetszettem neki, de mivel mas lannyal latott, ezert csalodott?

2011. aug. 27. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megtetszettél volna neki, nem csak a kölcsönös köszöngetésnél tartanátok... túl sokat képzelsz ebbe az egészbe, a lánnyal nem lesztek együtt...
2011. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lányként azt mondom,hogy igen.Csalódás más lánnyal látni.
2011. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!