Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire érzékeny mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire érzékeny mindenki?

Figyelt kérdés
Ha egy sráccal mindig kedves vagyok csak egyszer rossz percemben kap el és egy kicsit goromba vagyok vele (nem bunkó) máris megsértődik és többet nem mer kezdeményezni. Nem értem miért kéne mindig nyalnom a másikat? Miért kell ennyire félősnek lenni?
2011. ápr. 23. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha egyszer rossz perced van, akkor mégsem vagy mindig kedves.


Amúgy meg, nekem sem kellene goromba nő. A nő legyen nyugodt, intelligens, kiegyensúlyozott.

2011. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
ÉN nem vagyok ennyire érzékeny.:)
2011. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért én az 1.-vel nem teljesen értek egyet, mindenkinek lehetnek rossz napjai, percei, és még akarat nélkül is megbántjuk a másikat. Így van ez a férfiaknál is nem csak a nőknél.
2011. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De épp ezt mondom hogy 3hétig végig kedves vagyok és egyetlen egyszer nem (1alkalom), utána meg megint, de akkor már fél tőlem...
2011. ápr. 23. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok fiú nem szereti,ha egy nőnek néha van véleménye,néha kiáll magáért,ha van önálló gondolata.Pont ettől félnek,ez taszítja Őket,ráfogják,hogy sima hiszti,pedig nem az,csak Ők többnyire gyűlölik,ha valaki nem hagyja magát megvezetni,és megvan a magához való esze.Ennyi.
2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, ha egy lánynak van véleménye és kiáll magáért, ugyanakkor azt nem, ha másokon vezeti le a feszültségét, és goromba csak azért mert neki éppen sz*r kedve van.
2011. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!