Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhetne minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülhetne minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Lassan két éve szerelmes vagyok egyik barátomba, aki osztálytársam és padtársam is egyben. Nagyon jóban vagyunk, sok időt töltünk együtt. Hogyan tudnám elfelejteni, miközben egy kellemes, ismerősi szintet is megtartanék vele?

Tudom, az idő segít, meg a távolság..

De már sok fiúval ismerkedtem ez idő alatt is, és egyikük sem fogott meg úgy, mint ő.. Amikor meg egy hónapig nem beszéltem vele, szinte minden nap sírtam, árnyéka voltam önmagamnak.

Pedig muszáj lesz elfelejtenem, úgy, hogy közben nem marom el magam mellől. Ő nem akar engem, csak barátként.


Aki volt már hasonló helyzetben, írjon! De mindenkitől szívesen fogadom a normális kommenteket. Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. ápr. 23. 11:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 18/L.
2011. ápr. 23. 11:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem kellene feladnod. Szinte bármelyik nő bármelyik férfit meg tudja szerezni, a megfelelő női praktikákkal :)
2011. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha nem akarja még lekötni magát.. :(
2011. ápr. 23. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor is!
2011. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne tennem?
2011. ápr. 23. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Női praktikák, azokhoz neked kell értened! :P
2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor is csak elfelejteni szeretném. :)
2011. ápr. 23. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfeledd? :) ha szeret őt és vonzódsz hozzá minek elfelejteni?:) szerintem hallgass a szívedre valószínű hogy már elég jól ismered. Szerintem érdemes belevágni. De ha semmiképp nem akarod ezt...elkéne feledned valahogy próbálj barátként tekinteni rá...:) remélem tudtam segíteni:) sok sikert! 15/f
2011. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hát szia,

nekem ugyanez a "problémám"van,

csak én fiu vagyok:D

én fülig belezugtam a lányba:( és harcolok érte:D mázlimra nincs ellenfelem igy nincs nehéz dolgom ám a baráti falunkat át kell törjem, nekedis tanácsolhatom hogy vesd be magad:)

16f

2011. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ő nem így néz rám...és én ezt tudom...!



°Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, bársonyos haját, a gyönyörű szemét, a szép kezét. Ő rámnéz, és mosolyog. De Ő nem úgy néz rám, Ő csak az úgymond "Legjobb Barátom".

Vége az órának, vége a napnak, Ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, Ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit, és azt mondja, köszi! Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom Őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de Ő nem így néz rám és én ezt tudom.



Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír... Sír,mert szakított a barátjával!!Én megvigasztalom, ő átölelel érzem, hogy majd kiugrik a szívem. Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rámmosolyog az arcomra nyom egy puszit és azt mondja, köszi. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barát legyünk,de ő nem így néz rám és én ezt tudom.



Telnek a napok, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát.Ő rámmosolyog... Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, h csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezttudom.

Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még szebb, hosszabb és szebb a haja, az arca, gyönyörű nő. Az utolsó nap ő rámmosolg, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom.



Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefonon. És megkapom a szörnyű hírt... Ott állok a koporsójánál, ami nyitva van, látom a fehér gyönyörű arcát. Potyognak a könnyeim. Már nem mosolyog rám, és már nem is kapok tőle puszit... El akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő már nem tudhatja ezt. Későb felmegyek a szobájába, és megtalálom a naplóját, és a következőket olvasom: " Rámosolyog, az arcára nyomok egy puszit... El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak Barátok legyünk, de Ő nem így néz rám, és én ezt tudom...

2011. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!