Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Öt kilót szeretnék fogyni, de...

Öt kilót szeretnék fogyni, de sehogy sem megy. Hogy sikerülhetne minél hamarabb ledobni a kilókat?

Figyelt kérdés
Sportolásra nemnagyon van lehetőség és idő, pedig futni jó lenne, az étkezéseimet meg akárhogy variálom mindig kudarcot vallok.
2008. okt. 2. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, öt kg az semmi. Hagyd el a fehér kenyeret, lisztet, cukrot, krumplit, és a tésztát. Vacsorát ne késő estére tedd. Ha nem tudsz nagyon mozogni, akkor emelgesd a lábad az esti film közben:))))
2008. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Fogyni mozgással érdemes + a kalóriákat kell visszavenni. Ha nincs időd futni, kerékpározni, akkor vegyél 1 steppert--lépcsőzőgépet,amit este bármikor elővehetsz, amikor a TV-t nézed.Hihetetlenül fogyasztja a combot,feneket--nagyon formás lesz tőle.Én 8000 Ft-ért vettem és megéri!üdv,Szatin
2008. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Még kiegészíteném ;-) Szerintem lehet szakítani a sportra időt, ha valaki tényleg akarja! Munka előtt, vagy munka után már napi fél óra séta,kocogás,futás is hasznos- konditól függően választva.Hétvégén pedig biztos,hogy van rá idő.Már heti 3 alkalom is eredményt hoz.
2008. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
stepper? nekem is van, de még soha nem álltam rá...tényleg nagyon formálja a feneket és a combot? mert akkor én is elkezdem...
2008. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha tömegközlekedéssel jársz ide-oda (munkába vagy suliba, nem tudom, mennyi idős vagy), akkor az elvileg jó lehet, hazafelé pl. keress új útvonalakat, addig is járkálsz, szállj le 1-2 megállóval korábban, attól függően, mennyire van messze az úticélodtól, reggel kelhetsz emiatt 1 órával vagy fél órával korábban (én az 1 órát azért javaslom, mert fél óra ébredezési időd még van :-) bevált), ha nem tömegközlekedsz és nem olyan messze jársz, ami tömegközlekedéssel dupla idő lenne, akkor szokj át tömegközlekedésre. Hétvégén, ha van időd, iktass be "kirakatnézegetést", sétát, ha több időd van, esetleg egy távolabbi városnéző kirándulást (ne nagy túrára gondolj). Anyukámnak ezzel a módszeremmel 1 év alatt kb. 30 kiló ment le (ő 96 kilóról kezdte).
2008. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Igen,a stepper nagyon hatásos!! ;-) Szerintem használd, ha már van otthon 1 !! Fontos a fokozatosság: kezd 10 perccel,majd emeld 5 percenként......1/2h már hatásos!

üdv, Szatin

2008. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 90 napos diéta segített egy évvel ezelőtt is.

Most ismét elkezdtem, már három hete csinálom, 4 kg-ot fogytam, és még nem is mozogtam eddig. Most fogok, hogy rásegítsek a diétára.

Azért jó, mert nem kell koplalni, mindent ehetsz, csak nem mindegy, hogy melyik napon mit.

1. fehérjenap, 2. keményítő nap, 3. széthidrát nap, 4. gyümölcs nap, 5. víz nap (ezt lehet egy hónapban egyszer, ki lehet hagyni a heti víznapot), 6. fehérjenap, 7. keményítő nap, 8. (ismételni 90 napig).

Persze van akinek ez nem használ. Nekem bevált.

2008. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem volt akkora segítség az a 90 napos, ha újra el kell kezdened fogyózni...
2008. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki hajlamos a hízásra az ne várjon csodákat! Nekem már az is csoda, hogy egyáltalán ezzel a diétával pár kilót le tudtam adni rövid idő alatt, és nem híztam vissza olyan gyorsan. Mivel az apukám sem volt egyszál bél (anyukám igen, de nem az ő génjeit örököltem sajna), ezért a genetika nem tudja önmagát meghazudtolni.

Nem hiszek abban, hogy az ember egész életében meg tudja tartani a súlyát, ha nem tesz érte semmit.

Én olyan ember vagyok, aki szeretek élni, szeretek enni, bulizni. Nem tudom elképzelni az életemet úgy, hogy egész életemben diétázzak vagy koplaljak. Ezért, ha abbahagyom a diétázást, sajnos előfordul, hogy ismét meghízom (nem vagyok nagyon kövér, de elég ez ahhoz, hogy ne érezzem magam jól a bőrömben, ha pár kilót felszedek). Tehát nem a 90 napos diétával van baj, hanem azzal, ha abbahagyom és hagyom, hogy ismét feljöjjenek a kilók. Megpróbáltam nagyon őszinte lenni. :)

2008. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A diéták csak ideig-óráig adnak megoldást. Az emberek nagy része nem érti meg, hogy sportolni kell!!!! A lustaság a fő oka,hogy kövér valaki.A lényeg: égess el több kalóriát, mint amennyit megettél. üdv,Szatin
2008. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!