Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a haverod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a haverod párját meglátnád egy másik férfival enyelegni egy kávézóban?

Figyelt kérdés

Szólnál a heverodnak róla? Vagy a lánynak?

A helyzet mondjuk nem éppen csókolózás, de flörtölés (szóval látszik, hogy nem munkamegbeszélés)....


2011. ápr. 23. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Én a lánynak szólnék! A fiúnak nem, nehogy balhé legyen.
2011. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
én tovább mennék, és nem említeném senkinek, mintha nem is láttm volna semmit...de ez nem azt jelenti, hogy ez a helyes megoldás
2011. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tsz-tag ***** válasza:
51%
én bemennék és megzsarolnám hogy elmondom a barátjának ha sürgősen nem szívja le a farkam és a többi...:D
2011. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélnék a csajjal először leszűrném mi a szituáció aztán ha legjobb haverról van szó akkor utána beszélnék vele is...
2011. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak nehogy aztán tévedj! Elég régen történt már, egy kedves, jóindulatú haver puszta emberbaráti szeretetből figyelmeztette az akkori barátomat, hogy egy idősebb férfival látott "enyelegni" valamelyik nap az egyik étteremben.

Nos, úgy látszik, a kedves haver nagyon tájékozott volt, de apukámat mégsem ismerte. :D

Ráadásul idejekorán távozott és nem láthatta, hogy a tárasaságunkhoz később a barátom is csatlakozott.


Gondolom, az általad leírt helyzet más jellegű, de azért csak akkor szólj, ha biztos vagy a feltevésedben, nehogy aztán a végén mindenki rád haragudjon.

2011. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na igen, nem akarnék sz.rt kavarni, de az se biztos jó dolog, hogy hagyom a havert felszarvazni.
2011. ápr. 23. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszönnék a csajnak, hogy tudja, látták. Aztán bíznék benne, hogy van benne annyi, hogy magától megbeszéli a haverral, ha valami gond van.
2011. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lánynak nem szólnék hanem a haveromnak,akárhogy is fáj neki én elmondanám,hisz azért a haverom,hogy mindig egymás mellett álljunk.Nem bírnám ki,hogy ne mondjam el mert akkor úgy érezném,hogy én is becsaptam.

22/N

2011. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is elmondanám. A hűtlenek, az árulók bukjanak csak le minél előbb.
2011. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi van ha a lánnyal észrevetetem magam, de én nem szólok a havernak, ő meg igen - akkor rám haragszanak

ha szólok a havernak - akkor is, a rossz hír vivőjét régen sem értékelték

ha nem szólók - akkor meg szemét vagyok?


:-(

2011. ápr. 26. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!