Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor múlik el a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés
van egy srác akit már év eleje óta szeretek. Nemrég már nagyon keveset gondoltam rá mert hozzám se szólt nem is foglalkozott velem. kezdtem kiszeretni belőle, de mióta megint beszéltünk ahogy a szemembe nézett éreztem h még mindig szeretem. és most megint kezdődik elölről az egész ugyanúgy szeretem mint évelején vagy még jobban...
2011. ápr. 24. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből azt következtettem le hogy fiatal vagy és ha elmúlik a szerelem hát elmúlik ezennel nincs mit tenni ezt nem tudod irányítani és hogy mikor múlik el? Azt csak te tudhatod nem tudok a fejeddel gondolkozni :) De ha engem kérdezel amíg megvan a bizalom és a feltétel nélküliség nincs akadály persze kivételek mindig vannak... :) Kellemes ünnepeket
2011. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon nem korán
2011. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is kellemes ünnepeket!!:D
2011. ápr. 24. 11:24
 4/5 anonim válasza:

Valami teszt alapján egy "rendes" szerelem 3,5 évig tart. Aztán hogy ebből mi igaz, azt mindenki maga tudja...


Egyébként nekem is volt ilyen, 2 évig tartott... Szóval nagyon ismerős a helyzet, és én is tettem fel hasonló kérdést. :)

2011. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt igazából csak te tudhatod, hogy mikor múlik el. Abból, hogy "év eleje óta szeretem" arra következtetek én is, hogy fiatal vagy még. Nekem is előfordult már ilyen, hogy "bele szerettem" valakibe, de elhanyagoltuk a barátságunkat, majd megint beszélni kezdtünk és megint "fellobbant" bennem a dolog. Nos drága, ez nem szerelem:) Ne aggódj, nincs itt semmi komoly. Ez csak szimpátia. A szerelmet nem lehet így tekinteni, le se lehet írni. Amíg nem tapasztaltad meg, addig persze, hogy nem tudod milyen és összekevered az erős szimpátiával. Nincs ezzel semmigond. Én azt ajánlom neked, hogy keress valaki mást, aki figyel is rád stb. Ne "pazarold" az értékes idődet, egy ilyen valakire. Nagy ez a világ, majd jön valaki más, aki téged is szeret, és te is szeretheted, de úgy istenigazából!:)
2011. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!