Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet egy fiatal lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy fiatal lanyt egy tole 20 evvel idosebb ferfi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 22évesen volt egy 2évig tartó szerelmi kapcsolatom egy 42éves férfival. Imádtuk egymást, minden rendben volt, de végül Ő döntött úgy, hogy szerinte ez később nem lesz jó nekem; így békében szakítottunk. Nagyon fájt a szívünk..

Azt gondolom, így 14év elteltével, hogy sajnálom, hogy szétmentünk, én még mindig ugyanúgy szeretném..

2011. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen szerethet Pl az én kapcsolatom 61 éves vagyok a menyem 25 éves van két családunk és minden nagyon jól működik köztünk már hat éve. Amit viszont észre vettem hogy a menyem mások előtt mintha szégyellne engem főleg társaságban. Az biztos hogy a menyem nem lesz olyan hűséges mint én voltam vele, ezt a viselkedéséből észre vettem már.
2011. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
9%
Hát persze, hogy nem.
2011. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:38



Hallod k*rvára igazad van, röhögtem egészen 2 percig :D Párom apja is összeszedett egy 30 éves Tehenn disznót(kiejtés szerint írtam le). Az ipse 52, szerintem a szívinfarktus viszi majd el,ha Isten is úgy akarja. És még mondja nekem az állatja jópofán,hogy gyereket is akarnak és a saját kölykét együtt tolja majd az enyémmel. Addig ne álljon fél lábon,mert elrohad! 22L

2011. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

12:42-nek


Sztem en nem irtam, hogy "NALA", hanem "TOLE". olvasd csak el megegyszer a kerdest! :o))

2011. ápr. 26. 16:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, kicsit buta vagy és még írni se tudsz, és most nem az ékezethiányról beszéltem, azt még el lehet fogadni hogy nincs ékezet a billentyűzeten. Valamit nem értettél meg az illető téged kritizált azzal a mondatával "nem tőle, hanem nála" vagyis azt akarta mondani, hogy nem jól írtad le a kérdést, mert nem így szoktuk mondani, ami lehet hogy kötözködés volt, de vagy válaszolsz valami értelmeset, vagy nem mondasz/írsz semmit. Most adtál egy löketet hogy még hülyébbnek nézzen.
2013. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!