Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szallt ram az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szallt ram az egyik bulin egy 30 eves ferfi? Nem gondolja azt, hogy tul fiatal vagyok hozza? 18/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tud repülni? :O

Mert biztos kelletted magad és/vagy mert seggrészeg volt. De, nyilván gondolja és még tetszik is neki. Ha nem foglalkoztatna a dolog, nem kérdeznél ilyet, de lehet, hogy neked is tetszik a helyzet.

2011. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 muhamadali ***** válasza:
Járjál a te korosztályodba!
2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem volt reszeg; sot csak egy pohar sort ivott...

Amugy meg hogy kellettem volna magam?

2011. máj. 25. 17:02
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
lehet túl szexin öltöztél vagy hivalkodóan viselkedtél.
2011. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 muhamadali ***** válasza:
100%
OK! nem kell kelletned magad! de gondolom testileg eléggé rendbenvagy!! és a pasik talán.. őőőőőő. AZT SZERETIK!
2011. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az ember (akár titkon) azért megy bulizni a kikapcsolódás mellett, hogy valamilyen szinten "rászálljanak".
2011. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miert kell rogton azt hinni, hogy k.urva vagyok, es azert szallt ram.... Egyaltalan nem viselkedtem ugy, ahogy egy k.urva; az egyik nagyon jo fiu ismerosommel beszelgettem egesz este... Semmit nem csinaltam, csak ott alltam a sraccal es beszelgettunk, erre odajott hozzank es onnantol ram volt kattanva...
2011. máj. 25. 17:17
 8/18 A kérdező kommentje:
17:05 en nem szoktam bulikba jarni; egy evbe max 10szer megyek bulizni... Ez az egyik volt osztalytarsam szuletesnapja volt, es gondoltam ha mar meghivott es nagyon jol ismerem, elmegyek; de eszem agaba se volt, hogy bepasizzak...
2011. máj. 25. 17:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Ahogy általában a 18-28 közti korosztály öltözik, viselkedik, stb, nem egyszerű eldnöteni, hogy ki hány éves! Lehet többnek nézett a korodnál, elvégre csak nem ragasztodtad ki magadra a személyid?!
2011. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De o tudja, hogy hany eves vagyok.
2011. máj. 25. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!