Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
16 vagyok és még nem volt barátnőm.Mit csinálhatok rosszul?Az igaz h. nem vok a leghelyesebb kinézetű.
2011. ápr. 24. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
lehet azért mert te nem vagy helyes,viszont válogatós vagy és olyan lányt akarnál akinek te nem kellenél:Skeress olyat aki veled egy szinvonalon pörög
2011. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szupermodellt képzelsz el magad mellé és aki bejön, annál nem mersz próbálkozni.
2011. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg valamelyik barátnődet. Én ezt tettem, és kaptam is értelmes választ. Igaza volt a csajnak.
2011. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát ha te 16 éves vagy akkor kb. 14-16 éves lányokról van szó.Ennyi idősen a lányos még a divatfiukra mennek(vasalt haj,legdivatosabb öltözködés stb...)

Lehet te nem ebbe a kategoriába tartozol vagy éppen túl magasak a mércéid.Biztosan te is a legtökéletesbb lányoknál probálkozol.Hidd el egy átlagos nem a divatmajmokra megy!!!!

2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de hol találok olyat akinek nem ez a divatmajom jön be?
2011. ápr. 24. 17:10
 6/23 anonim ***** válasza:
Milyen divatmajom?
2011. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Inkább az iskolával foglalkozz ennyi idősen. Ugy csinálsz mintha ez lenne a világ legnagyobb tragédiája, pedig a 16 évesek 90%-nak még nem is volt kapcsolata. Majd ha 36 évesen is ugyanitt fogsz tartani,akkor elkezdhetsz gondolkodni azon, hogy mit csinálsz rosszul.
2011. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
én nem tom te ki vagy meg honnan jöttél de nem mond nekem hogy 16 évesen nem akartál barátnőt/barátot.
2011. ápr. 24. 17:20
 9/23 anonim ***** válasza:
De akartam barátnőt, de nem ez volt a lételemem.tudom mit csináltam rosszul, ezért vagyok olyan jóindulatú, hogy tanácsot adok neked.
2011. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nekem sem a lételemem de olyan nagy az üresség.
2011. ápr. 24. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!