Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
16 vagyok és még nem volt barátnőm.Mit csinálhatok rosszul?Az igaz h. nem vok a leghelyesebb kinézetű.
2011. ápr. 24. 16:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igaz nem voltam még 16 éves fiú, de nehéz élethelyet, mivel korodbéli lányok, az idősebb fiúakat akarják, a nálad fiatalabb lányok, meg még kislányok....Tudom nem vigasztaló, de olyan 18 évesen már kicsit könnyebb lesz a dolgod, a korosztályod is jobban észre fog venni. A külső egy férfinél hidd el csak másodlagos, mivel a nők nem mennek annyira a szép pofira, mint a férfiak. Köztudott, hogy a férfinek kell, hogy szép nője legyen, de egy nő már akkor is boldog, ha egy NORMÁlIS férfit talál, akivel el tud beszélgetni, hülyéskedni. Tanács: ha Istentől nem kaptál szép kis pofikát, akkor koncentrálj rá a testedre, azt már te tudod formálni. Gyúrd ki magad szépen, azért marad természetes, ha most elkezded a szalagavatódra már minden csajszi veled akar táncolni.....:)


23/L

2011. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 snakii válasza:

Ne haragudjatok nem ide tartozik de el kell mondjam...mivel az előbb volt szó a " divatmajmokról" .

Nos erről csak annyit hogy én is 16 vagyok és abszolút lesz@rom a "divatmajmokat" ha annyi esze sincs egy pasik hogy hogy tudja a 10-es szorzótáblát akkor ne is próbálkozzon különben meg az ilyen lányokkal akik a a külsőre buknak nem is érdemes kezdeni....nem érdemelnek rendes fiút..

2011. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz: "Az igaz h. nem vok a leghelyesebb kinézetű."

Csúnya fiú pedig sajnos a csúnya lányoknak se kell :(

2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Lehetsz csúnya... De a testedet te formálod, a ruhádat te választod, a hajadat... te fizeted a fodrászt! És ez csak külső. Okos vagy, rendes vagy, vidám vagy? Valaki biztos lesz, aki valamit szeretni fog benned. Te vagy az, aki arra koncentrálsz, hogy mi az, amit nem szeretnek.

És ha annyira ronda vagy, ott a plasztikai műtét, az sem tarthat örökké! Persze amíg meg sem próbáltad e nélkül, addig nem szükséges. Sose tudod lesz-e, aki pont ilyennek szeret.

És amúgy 16 évesen én is barátnőt akartam, nekem se jött össze. Aztán megpróbáltam beleerőltetni magam egy olyan kapcsolatba hosszú távon, ahol nem jött be a lány. Annyira, hogy később nem dobtam ki időben, mikor találtam olyat, akivel szerettem volna együtt lenni.

Tehát nem mondom hogy ne akarj barátnőt, de mindenképp figyelj arra is, hogy elfogadd ami jön, mert különben a jóból is kimaradsz!

2011. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Chuck ***** válasza:

Ahogy mondották nem vagy elkésve...

Én több vagyok korban, de nekem sem volt "normálisan" bnőm.

Ahogy elnéztem a velem egykorúakat(tőled 2 évvel idősebbek) nem is lesz egy darabig....

Több pénzt emésztenek fel mintha tárolnék 1 autót, a másik meg a divathomárok a nyerők mostanság, meg a szellemileg leharcoltak....

Lehet ellenkezni, de mikor kijövök suliból és megy ilyen pláza cica, mellette csávója, mondom jó, mikor megfordul a srác és első beütés róla: sivatag,40°, és egy szellemileg sérült figura....

Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is...(amúgy én sem vagyok vmi mesekönyvbe való...2 méter meg a 100 feletti súly bőven megvan)..

2011. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én pl. utálom a divatmajmokat. Nem szeretem, ha vki többet vásárol, és többet nézegeti magát a tükörben, mint én(ezt nem úgy kell érteni, h én egy divatmajom vok, mert egyáltalán nem). A haja álljon jól neki, legyen humora, és szeressek vele lenni. Nekem csak ennyi kell...

Ez a "nem vok a leghelyesebb kinézetű" mire utal? H nézel ki?:D


14/L

2011. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Most miért kell egyből leugatni, hogy válogatós és, hogy a pláza r.bancok jönnek be neki?

Ebből a pár sorból igazán nem lehet rájönni, hogy miért nem jöttek össze neki a dolgok.

Sok oka lehet. ÁTlagos vagy: nincsenek drága cuccaid, csóró vagy, rendes, emberszámba veszed a nőket stb. Ezek pedig nem jönnek be nekik, mert a korodbeli felszínes r.bancok azzal vágnak fel egymás között, hogy ők 20-on feletti fiúkkal b.szatták meg magukat. Szomorú, de ez van. Ezért próbálkozik sok 16 éves 13 éves kislányoknál, ami megint csak nem túl szerencsés.

2011. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"A külső egy férfinél hidd el csak másodlagos, mivel a nők nem mennek annyira a szép pofira, mint a férfiak. Köztudott, hogy a férfinek kell, hogy szép nője legyen, de egy nő már akkor is boldog, ha egy NORMÁlIS férfit talál, akivel el tud beszélgetni, hülyéskedni. Tanács: ha Istentől nem kaptál szép kis pofikát, akkor koncentrálj rá a testedre, azt már te tudod formálni. Gyúrd ki magad szépen, azért marad természetes, ha most elkezded a szalagavatódra már minden csajszi veled akar táncolni.....:) "


Hagyjuk már ezt a baromságot. Méghogy a nőknek nem számít a külső! Nem a lóf.szt. Ha nem vagy szépfiú, nagy ívben le vagy szarva. De még ha átlagos vagy, se sok esélyed van, kivéve, ha nem vagy gazdag. Igen a férfiaknak fontos az, hogy jó nőjük legyen, de legalább nem hazudoznak, hogy nekik a belső fontosabb, mint a külső. Ellenben a nők folyton ezt hajtogatják, még önmaguknak is hazudnak.

A másik meg, miért nem lehet az ember átlagos testalkatú? Miért kell ilyen szteroidos, kigyúrt p.csnek lenni, csakhogy férfiszámba vegyék az embert? Ja mert, hogy azzal is fel lehet vágni a barátnők előtt. De ugye megint nem a külső a fontos.

Ne kezdjél el kétségbeesetten a konditeremben gályázni, csak azért, hogy megfelelj bár üresfejű p.csának!

2011. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Chuck ***** válasza:

Most lehet nem ide vág, de ha gyúrsz, az szép meg jó,h kocka has meg minden,de előrébb nem nagyon leszel..

Haver 3 éve gyúr...már van ott súlyra mint én, de állítólag több erő van bennem,csak rajtam van felesleg...

De mint leszűrődött steroid man is nyerő...

Én meg csak röhögök..

2011. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

21:31 Azt kifelejtetted, hogy a nők csak azokkal jönnek össze akiknek van kocsijuk meg gazdagok.


Lol. Tipikus férfi... -.-'

2011. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!