Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Valószínűleg én képzelek ebbe többet.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a környékbeli szórakozóhelyeken ismertem meg. Először a barátnőim figyeltek fel rá, én csak a szépfiút láttam benne. Fura volt, hogy amikor leült a velünk szemközti asztalhoz, rám vigyorgott folyamatosan. Mondom oké, biztos a csajok miatt, vagy nem tudom. Egy másik buliban egyszer csak leült a mellettem levő székre, és azt mondta: "szép nagy lány lett belőled, mióta legutóbb láttalak az XY rendezvényen" Én: " Ne haragudj, ismerlek?! :D"

Köpni nyelni nem tudtam ugyanis a tényleg ott voltam, tényleg azt csináltam amit mondott, és az a ruha volt rajtam amit leírt. Ezután elment mellőlem.

Persze az én ostoba fejemben ez az egész megragadt, hát nem voltam akkora ökör, h elkezdett érdekelni?? De...

És ez buliról bulira így zajlott most ősszel...először elhívott táncolni, de nem tudtam vele menni, ugyanis a barátnőmet kellett hazavinnem, aki kiütötte magát. Erre a srác: " ő megtenné ezt érted?" Majd otthagyott. Visszamentem, beszélgettünk, kérdezte hogy hívnak, hány éves vagyok, stb. Miután megmondtam, hogy 22, azt mondta, hogy még fiatal vagyok,bomba nő lesz belőlem pár éven belül, ő 27, stb.

Ez így ment minden buliban, ha meglátott kiült a vigyor az arcára, odajött, beszélgettünk, táncoltunk, ennyi. Semmi több. Annyi, hogy simogatja a hajam, az arcom, ad egy puszit rá, ennyi. Azt hangoztatja folyton, hogy nagyon szép az arcom. Tegnap is találkoztunk, ezzel a szöveggel váltunk el: "még találkozunk, vigyázz magadra" majd megfogta a kezem, visszafordított, mosolygott és ezt mondta: "Figyelj, szép vagy, kedves,okos és jószívű..legyen önbizalmad, jó?" és elment..


Na most szerintetek ez mi?! Belátom 100% h nem érdeklem, mert akkor elkérné a számom, megcsókolna, stb. De akkor sem értem...mi ez az egész?? Hülyére vesz? Vagy nem tudom...az a baj, hogy kezd egyre jobban tetszeni és ő tuti nem akar többet. Lehet kislánynak hisz?Ha jól láttam nincs senkije, vagy otthon hagyja :D


Mi a véleményetek?? Tudom, szánalmas vagyok...:(

22/L


2011. ápr. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy a szánalmas, hanem ő!:D

Tényleg fura helyzet. Úgy tűnik, nem kihasználni akar, hiszen akkor elkezdett volna tapizni meg hasonlók. Szóval ez mindenképpen jó. Talán egyszerű flörtre vágyott. Talán papucs ahhoz, hogy tudomásodra adja, amit érez, nem ismerem az illetőt...

2011. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én se :D na mindegy, valószínűleg csak ilyen a személyisége, neki ennyi elég és kész. Csak az a baj, hogy túl jól néz ki és mivel két éve nem volt senkim, sajnos kicsit beleéltem magam ebbe az egészbe. De mint eddig mindenen , ezen is túl leszek. :) csak érdekel, külső szem ezt hogy ítélné meg...a barátnőim úgyis azt mondják, amit hallani szeretnék.
2011. ápr. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az első válaszoló is lány :D


Hajt rád és pont az a taktikája hogy szépen lassan csinálja, te meg közben belézúgsz, ő meg úgy csinál mintha nem érdekelnéd. Egyszerű, mint a faék.


25/F

2011. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tény, hogy másképp gondolkodik a két nem :) vártam is egy férfi véleményét ;) lehet tényleg ez a taktikája. Habár nem értem miért kell ezt elhúzni...:D de mondom, elképzelhető, hogy a hosszú kihagyás miatt én vagyok türelmetlen :D valahogy azt érzem, hogy jobb, ha hagyom ezt az egészet, mert butaság és nem lesz jó vége.
2011. ápr. 24. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, akinél próbálkozik (több hónap miatt) és úgy van vele hogy a nagy számok törvénye alapján -mondjuk akár csak öt csajra is hajt- eggyel biztos össze jön.
2011. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Biztos végigolvasom!
2011. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...:D képzeld azt hallottam nem kötelező...de gondolom nem mondok újat ezzel :) ha igen, akkor örülök, hogy megkönnyítettem az életedet xD
2011. ápr. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!