Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK SEGÍTETEK LÉCCI?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK SEGÍTETEK LÉCCI?

Figyelt kérdés
Miért van az h mindig a fiuknak kell kezdeményezni? (KÖZVÉLEMÉNYKUTASÁT! Őszinte válaszokat szeretnék)
2011. ápr. 25. 00:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még hogy nem kezdeményeznek a lányok?Ők sokkal többet kezdeményeznek mint mi:D!Csak nem úgy ahogyan mi, hogy odamennek hozzád, hanem női jelekkel, szemezés, célzások, rádmosolyog, hozzád ér, vagy akár oda is megy hozzád bár az ilyen ritka.Ha meg valamelyik csajtól kapsz ilyen jeleket akkor az azt jelenti, hogy mehetsz oda hozzá, így flörtölnek veled.Sokan észre sem veszik ezeket a jeleket, vagy nem merik magukra venni mert nincs önbizalmuk, stb.

Én sok csajon észreveszem nap mint nap ha tetszem nekik, tényleg jobb lenne ha a nők is odamennének ahhoz aki tetszik nekik mint a férfiak, sokkal jobb lenne, mert így a pasiknak is több önbizalmuk lenne mert látnák, hogy igazán tetszenek valakinek, de ez van, ebben az országban így működik ez, el kell fogadni.

21f

2011. ápr. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő, adom a válaszod, sztem is így van...

Viszont nemrég szembesültem egy érdekes jelenettel, ami a következő volt:

Discoban voltam, és egy ideje már szemezgettem a lánnyal...

folyamatosan mosolygot, és kellette magát...

mikor odamentem hozzá, h nincs e kedve velem meginni vmit, azt mondta h nincs és eltolt magátol :D NA EZT HGYAN LEHET MEGMAGYARÁZNI? :DD

2011. ápr. 25. 10:58
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem ez annyira idegen h egy lány menjen a fiúhoz:O

én szeretem ha egy fiú észrevesz, és van olyan bátor h odamer jönni:PxD


L/*

2011. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mert a fiúk bátrabbak. :D ami nem biztos ugye, de én azért remélem hogy bátrabbak, mert én biztos hogy nem merek csak úgy odamenni egy fiúhoz.
2011. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!