Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit egy fiútól? Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy buliba,és ott egy pasi nem messze tőlem meg barátnőmtől,állt 2 fiú mi meg,táncoltunk.Láttam,hogy a haverja mutat neki minket,és barátnőm azt olvasta le a szájáról,hogy milyen jól táncolunk.Na de mikor ki mentem,akkor másik barátnőmet átöleltem,és mondtam neki"jaj drágám olyan jó ölelni mindjárt elalszok rajtad :)" és a pasi ott állt erre mondja nekem "szép álmokat" és mosolygott,facebookon bejelöltem,és megböktem,és most bökdösődünk,írtam neki levelet,hogy milyen volt a buli,jól érzete-e magát.Na szerintetek ez mit jelent?Mert a barátnőm azt mondta h bók volt ami azt jelenti,hogy tetszek neki vagy ilyesmi.
2011. ápr. 25. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:

na szerinted mi a következő lépés?

-én azt mondom tetszel neki de ha azt is mondanám h nem tetszel neki akkor is tovább "bökdösöd" meg társalogsz vele

-azt mondom járjatok de még ha azt is mondanám h ne járjatok fujj nem szabad akkor is a saját fejed után mész

-ha azt mondom ez bók volt igen de még ha azt mondanám beszólt csak te nem vágtad le akkor is bóknak tekintenéd

-ha összejöttök meg jönnek a problémák (ne adja isten) és jössz fel a gyakorikérdésekre hogy feltedd a kérdést: Mi lehet a baj?

Ez az aminek látszik de te azt veszel ki belőle amit akarsz remélem jól érzékeltettem és szintén remélem nem hiába koptattam a klaviatúrát ;) Kellemes ünnepeket

2011. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt most az elsö válaszolo a No.1

Lépni kell és kiderül mi lesz!

2011. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,majd meglátom,most beszélgetünk,és tök kedves.
2011. ápr. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!