Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhatott meg egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

A volt pasimmal barátok maradtunk. Bár én még szerettem, ő adott okot a reménykedésre. De ettől függetlenül beszélgettünk, hülyéskedtünk, volt, hogy keresett is.


Aztán lemondta a megbeszélt találkát, hirtelen egyáltalán nem akart hallani rólam. Előtte mondta, hogy csak barátként tud rám gondolni. Ezt elfogadtam, túl is vagyok rajta.


Csak bánt, hogy a segítségem se kell neki, ha ráírok, leráz, pedig előtte tényleg jól elvoltunk, és ő ugyanúgy érzett irántam, kettőnk közül a csak barát nekem esett rosszabbul.


Mi történt vele, hogy egyik napról a másikra így megváltozott? Rákérdezzek nála?


Nincs barátnője, ez 100%.


2011. ápr. 25. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz. Mit vesztesz? De ne várd, hogy ezek után biztosan őszinte választ ad. De talán.
2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21\f

Én a gyerekkori múltam miatt változtam meg egyik napról a másikra. Amiről senkinek nem beszéltem soha, még a családomnak se. Depressziós lettem extrém formába. Sokáig az orvosok se tudták mi a bajom(félre diagnosztizáltak). És ez volt a baj, nem beszéltem róla senkinek. Találd meg azt a pillanatot amikor ultra nyugodt, jókedve van. Beszélgessetek és mikor úgy érzed hogy megnyílt óvatosan térj rá. Sok sikert:) Remélem segítettem

2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy velem mindig bunkó mostanság, vagy sokáig nem válaszol, aztán beírja, hogy lép... szóval olyan, hogy megvárom hogy megnyíljon, és utána kérdezzek rá, így elég kivitelezhetetlen.
2011. ápr. 25. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis, meddig akarsz várni, ami egyenlő a szenvedéssel???


Csak gondolkozol, agyalsz, merengsz ezen nap mint nap, már hetek óta is talán.....


Ha szeretnél megnyugodni és tisztában lenni a dolgokkal, akkor beszélj vele! Hívd fel, vagy írj neki sms-t emailt...


Gondolom nem vagy már 10 éves....lépj!

2011. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak segítség képen. Nehogy úgy kérdezd meg hogy üvöltözöl vele és sértegetted. Ezt kerüld el inkább. És lépjél akár kettőt is.
2011. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!