Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja egy másikra, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, fűvel fával lefekszik, kihasználva, hogy mások függnek tőle.

Tanár a diáklányokkal magyarul.


Erre egy barátom azt mondja, hogy jól teszi, tökös pasas. Ő nőként kihasználná nem fáj.


Ledöbbentem, én nem ilyennek hittem őt. Akkor ezek után elgondolkodhatom azon, hogy tőlem mit is akar, nem igaz?

Azt hiszem ő sem különb tőle ezek szerint, jobb lesz, ha elzárkózom a vele való ismerkedéstől, ugye?


Azt hittem, ő alkalmas egy komoly kapcsolatra. Tévedtem. :( :(


2011. nov. 7. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy világ dőlt össze bennem vele kapcsolatban. Az elmúlt hónapokban ahogyan megimsertem, megkedveltem nagyon és tessék.... egy lökött, mint a többi. :( :(
2011. nov. 7. 17:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyre világosabb miért tudtam olyan könnyen ismerkedni a pasikkal... :D Ha minden csávót elküldenének ilyen hülyeségre hivatkozva, senkinek sem lenne pasija...

A gyerek irigy a tanárra. Na miért? Mert neki sose jönne ez össze. És mint egyik macsóhím a másik macsóhímmel kapcsolatban, mindenképp f.aszacsávónak kell tituálnia, ha megdug ezer nőt. Na bumm. Van kb 2 milliárd ugyanilyen csávó. A legtöbbjük mégis komoly kapcsolatban van. Szerintem emiatt aztán le ne írd szegényt... -.-

20L

2011. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azért elgondolkodtam, mennyire komoly ember ő valójában. Lehet, hogy van párjuk, csak nem a hűségükről híresek, abból pedig nem kérek.
2011. nov. 7. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Már leírtam. Nem hiszem, hogy tőlem többet akarna egy ilyen ember. Én is csak egy lennék gondolom a sok közül. Na azt már nem!
2011. nov. 7. 18:06
 5/8 A kérdező kommentje:
És 31 éves!! Mit várjak másoktól akkor. :( :(
2011. nov. 7. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:

De ugyanakkor bánt, mert hónapo óta a közelemben van, nem akarom elhinni, hogy ennyire kitartó egy kalandért. Tévedek?


Ti hogy látjátok?

2011. nov. 7. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy te h.ülye vagy (már bocs) és sejtésfogalmad nincs a férfiműködésről. Hagyd csak ott, azt aki hónapok óta udvarol. Majd jó lesz másnak. Te meg őrlődj csendes magányodban, hogy miért nincs egy férfi se az életedben...?
2011. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kell azért letámadni, csak nem akarok a sok egyike lenni. Érdekesnek találtam a megjegyzését, ennyi.
2011. nov. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!