Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális köztük az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális köztük az ilyen "jellegű" kapcsolat?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. A barátnőmmel nem vagyunk együtt olyan rég óta, max 3 hónapja, és eddig bármikor hívtam bulizni, vagy akárhova, nem az anyjától, hanem a bátyjától kérdezte meg eljöhet-e. Vagyis, ez igazán mozira meg délutáni programokra érvényes, bulikba rendszerint a bátyjával hajlandó csak eljönni.Mondta már le azért a partyt, mert a bátyja valahova ment a barátnőjével, és nem tudott jönni. Pedig már nem kiskorú, és nem hiszem hogy a bátyjának, aki 24 éves már,az lenne a legjobb programja barátnőstül vagy haverostul, hogy a hugicával jár/járnak bulizni,vigyáznak rá. Engem ez valamilyen szinten zavar, meg aztán főleg az hogy a bátyjától kérdezi meg, hogy elmehet-e, nem a szüleitől. Normális köztük ez a kapcsolat?Vagy csak nekem furcsa? Én például soha nem mennék a húgommal bulizni, ha nem minden kötél szakadna...de ő még csak 14 éves.
2011. okt. 11. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem tok perverz, ne fordulj meg!
2011. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sztem ez gáááz.:/

Am nemgondoltál arra,hogy a csaj nem akar kettesbe lenni veled..? Vagy ilyesmi..?

15L

2011. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem járok a húgommal bulizni, de azért odafigyelek hogy kikkel megy el és ha 14 éves lenne, talán vele mennék vagy nem engedném el. Ismered a bátyját?
2011. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem teszik a helyzet keress másikat. Ő ilyen és kész.
2011. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a bátyját persze, jó fej meg minden, de ennyire talán nem kéne már védeni...nem kislány már.
2011. okt. 11. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
14 éves szóval én megértem, hogy a bátyja vigyáz rá. Az, hogy te a húgoddal nem mennél bulizni, nem jelenti, hogy az a normális
2011. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nahát, itt egyeseknek problémája van a szövegértéssel.. :S


Amúgy, szerintem elég gáz a szitu. De, arra gondoltál, hogy a szülei mondjuk csak úgy engedik el bulizni, hogy a bátyja is ott van? Elvégre, így vigyázhat rá, meg minden. Engem is könnyebben engednek, ha a bátyámmal megyek. De ha a tesójával mentek, vagy valami, olyankor a báty mindig ott van, vagy elmentek együtt, utána szétváltok, majd megbeszélt időpontra és helyre visszatértek, újból találkoztok, és így mentek haza? Nálunk ez a bevett szokás, így mindenki jól jár, és a szülők is félig-meddig nyugodtak.

Arra viszont nem tudok magyarázatot kitalálni, hogy miért a tesójától kér engedélyt, és nem a szüleitől. Netalán rossz a viszonyuk?


Ha ennyire zavar téged, kérdezz rá nála, persze csak finoman.

2011. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van hogy megbeszéljük mikor hol találkozunk, aztán csak elkísér mondjuk úgy minket, és haza viszi. De van olyan is, amikor a lány nem hajlandó leszakadni a tesójáról. Mintha rá lenne tapadva, és már a srác küldi hogy menjen, és marad. Nem vágom miért.
2011. okt. 15. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a bátyja hibája, hogy ilyen. Várjál még, amíg jobban bízik benned a csaj és ne erőltesd túlságosan, mert azzal az ellenkezőjét is elérheted és még ragaszkodóbb lesz.
2011. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves még csak kislány. Érthető, hogy nem megy egyedül az éjszakába. A közbiztonság nem túl jó, sőt... még idősebbeket is megtámadnak
2014. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!