Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki visszaszerezte már a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszaszerezte már a volt barátját hónapokkal a szakítás után, az hogyan tette? Történeteket írhattok.

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. Bármit megtennék érte, nem érdekel, ha azt a bizonyos"női méltóságot, és büszkeséget" elvesztem. Nem érdekel semmi, nekem csak Ő kell.
2011. ápr. 26. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem érdemes szélmalommal küszködni. Csak jobban elhúzódik a fájdalom. Én megpróbáltam visszaszerezni, mindenre hajlandó voltam, de az újrakezdés után két héttel már megint egyedűl találtam magam és sokkal rosszabb volt.



18L

2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem. Sajnálom. :( Köszönöm a válaszod.

De hogyan sikerült visszaszerezned?

2011. ápr. 26. 17:46
 3/13 A kérdező kommentje:
(ha csak kis időre is)
2011. ápr. 26. 17:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez SZ Á N A L M A S!


A pasinak nem fogsz kelleni, ha kilépett szakított, és elhagyott akkor ennyi, ő már több mint valószínű , h nem, szeret. Talált mást...max egy szex erejéig engedne vissza hogy még 1x utoljára lefeküdjön veled!


Ennyi aztán mehetnél haza nézni a titanicot!

2011. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mióta nem vagytok együtt?Ki szakitott kivel?ÉS mi okból?
2011. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5 hónapja nem vagyunk együtt. Ő szakított velem, az oka bonyolult, de kiszeretett belőlem. Szeret, de nem szerelmes.

Nincs senkije azóta, de nem is beszéltünk a szakítás óta.

2011. ápr. 26. 17:54
 7/13 A kérdező kommentje:
A távkapcsolat volt a probléma, de most a munkám miatt oda költöztem, ahol ő is lakik, szóval meg tudnánk oldani. :)
2011. ápr. 26. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
És milyen távkapcsolat volt?Mikor találkoztatok?Hány éves vagy?Az a baj hogy ha már elmúlik a szerelem akkor nem szabad erőltetni mert csak átmegy utálattá,ez saját tapasztalatból mondom.
2011. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5 hónap az nagyon sok idő...

Ha a ő rakott ki és a szakítás után nem keresett téged, és már ennyi idő eltelt, hiába van még most is egyedül. Ez az ügy már akkor is esélytelen. Szóval ne reménykedj, mert sajnos nincs miben.

2011. ápr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én szerintem ha kiszeretett belőled akkor nemsok mindent van mit csinálni, de 5 hónap az nagyon sok idő.ha szeretne már felvette volna veled a kapcsolatot. én szakitottam a barátommal 5hónapnyi járás után, és összejöttem egy másik sráccal.tudom szemétség dde sajna ezvolt.azután kb egy hónap mulva szakitottam a sráccal, mert a barátom nagyon hiányzot, igaz h minden nap hazakisért a suliból, meg puszilgattuk egymást, de őt akartam.szakitottam a sráccal és kibékültünk a barátommal.azóta már 3 éve együtt vagyunk és imádjuk 1mást.
2011. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!