Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki szégyellitek a tesótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szégyellitek a tesótokat, ha vele együtt kell buliznotok? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs tesóm és bulizni sem járok. Nem tudom, miért, de ez van :S:S
2011. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én örülnék ha a tesóm olyan lenne h tudnék együtt bulizni vele. de sajna nem olyan. :/
2011. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tesóm 11 éves, szóval...:D
2011. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van két nővérem, közöttük 2 év a korkülönbség, és mikor 18-20 évesek voltak, mindig együtt jártak discoba. Persze mostmár 28-30 évesen külön életet élnek (persze tartják a kapcsolatot). Meséltek nekem erről: anno tök jól elvoltak ketten a szórakozóhelyeken, néha még a pasikon is versenyeztek :D Persze ez nem azt jelenti, hogyha esetleg elmész a testvéreddel bulizni, akkor nektek is ezt kell csinálni >.< Lényeg a lényeg, hogy szerintem nem ciki. Bár, lehet, hogy a korkülönbség is számít.
2011. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 év korkülömbség és szerettünk együtt menni nem szégyeltük. Mondjuk a hugom bárkivel összebarátkozott bárhol, nem kellett egész este tutujgatni
2011. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért szégyellném? :D Jó fej tesóim vannak, én szeretek öcsémmel is meg bátyámmal is bulizni :D

17/f

2011. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár lenne tesóm akivel mehetek, tiniként szar tesó nélkül....
2011. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jól elvagyunk öcsémmel, most pl egyik haverom hívta hogy jöjjön el velünk iszogatni mert milyen jó arc :D sok közös pont van a baráti köreinkben is, nem nagy a korkülönbség köztünk.


18/f és 16/f

2011. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a tesómmal bulizni.
2011. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!