Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mintha érdekelne de ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mintha érdekelne de ezek szerint nem is szeretett?

Figyelt kérdés

2hónapot voltam a barátommal, ilyen hamar és ilyen nagyon senkit nem szerettem meg, azt hittem hogy őszinte és hogy megbízhatok benne, tévedtem, hamar a bizalmamhoz férkőzött.Megbeszéltük hogy úgy lehet boldog kapcsolat ha nem sűrűn járunk együtt bulizni, ő ezt megszegte.Elment, de ráadásul meg is csalt, hazavitte a nőt, kiszívta a mellét, a nyakát egyszóval jó éjszakájuk volt.

Megtudtam kidobtam, még bocsánatot sem kért, de még mint azelőtt azt sem mutatta ki hogy mennyire szeret vagy szeretett.Na de mégis a legrosszabb ebben a roh@dékban hogy ilyen könnyen eltud engedni és van pofája azt mondani hogy szeret meg a sz@r hazugságait mellényomja desszertnek....na meg amikor a csaj mellét szívta nem jutott eszébe hogy engem szeret!Megőrülök tőle.


2011. ápr. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
"Nem mintha érdekelne"... Heh :D Pont úgy írsz róla, mint akit nem érdekel :D
2011. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyen partyhuszár gyerekkel jöjj össze. Igaz, másfelől is megcsalhatnak, de az ilyenekben nem lehet megbízni igazán. Nem hiszem, hogy szeretett. De jobb, hogy kiderült az igazság legalább több időt nem pazarolsz rá.
2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát elöször is,gáz ..sajnálom a dolgot.

másodszorra,ha igy elbánt veled szerinted megérdemel annyit hogy igy leird a problémát???szerintem nagyon nem.Hogy jobb legyen a lelkednek,szerintem legközelebb tolj egy pofont,ez jobb kedvre derit majd

2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretett. Le is feküdtél vele? Mert akkor valószínüleg csak azért csinálta.. Őszintén sajnálom, együttérzek veled!
2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy belenyugvott, hogy olyan dolgokat csinált, amik megbocsáthatatlanok és nem akar égni elötted, se más elött.
2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem vele sajnos de már bánom, teljes mértékben megbíztam benne, és úgy szerettem mint más barátomat félév után nem.Csalódtam benne
2011. ápr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!