Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ilyen gonoszak?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik ismerősöm közzétett facebookon egy print sdreenelt képet, ahol egy srác ráírt, hogy képről bejön neki, és hogy szeretné őt megismerni. A csaj porig alázta szegény gyereket szóban, és ha ez nem lenne elég, kinagyított róla egy képet, közben lent olvasható a beszélgetés, a képernyőt lementette, és feltöltötte az albumába, ahol mindenki megcsodálhatja. Közben a többi ismerőse lájkolja, és szintén lealázó, gúnyolódó hozzászólásokat írnak. Kérdem én mire volt ez jó? Hogy a srác örökre megutálja a lányokat és magányos legyen egész életében? Lányok! Miért csináljátok ezt??!
2011. ápr. 27. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Furák ezek a lányok.
2011. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány ilyen.
2011. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen hulye pi_csákkal ne is foglakozzon a srác.


Talál majd magának valami normál csajt

2011. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg minden nőben benne van,van egy ilyen énjük,van amelyik ideig-óráig titkolja,leplezi,de aztán előjön úgy is.
2011. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Csak a primitív lányok ilyenek. Vannak normálisak is. Gondolom 14-16éves lehetett a csaj. Ekkor még azthiszik h ez a vagányság
2011. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Hány évesek vagytok 15?? facebook... lósz@r...
2011. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamóca. ***** válasza:
68%
a bunkóság nem nemfüggő.
2011. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Ne foglalkozz vele. Nem minden lány ilyen.
2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hidegzuhanyként ért az egész. Valahogy nem így ismertem meg az illetőt. Az még valahogy eltűrhető, hogy 2 szem között elküldi a sunyiba, de hogy ezt az egészet nagy nyilvánosság elé tárja, na az nekem kicsit sok...
2011. ápr. 27. 21:40
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Na hát ha némely arab országba csinálta volna ezt, vagy ennek a töredékét már félig be lenne ásva a földbe.
2011. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!