Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyuk tul magunkat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyuk tul magunkat a viszonzatlan szerelemen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogyse. Én addig gyötröm magam, amíg nem találok másik lányt, aki tetszene nekem. Aztán újra ez a sztori...
2011. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A problema, hogy O csak jatszadozott velem. En pedig olyan buta voltam, hogy elittem, hogy tenyleg jo lehetek Neki.... :-(


Szoval nincs megoldas....

2011. ápr. 27. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen pont ez a bajom, ezért vagyok depressziós meg lehangolt már több hónapja, elég szar.
2011. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom... 19.f
2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Meg kisebb korunkban senki sem gondolta, hogy ilyen hatalmas ereje van a szerelmenek. Addig meg nem tapataljuk nem hisszuk, s csak tulzasnak erzezzuk nahany ember "vallomasat", de amint mi is belecsoppenunk radobbenunk, hogy nagyon is nagy erovel rendelkezik a szerelem. Olyakor a mennyekbe emel, de surun a melysegbe sullyedunk. Eletunk ertelmetlenne valik, s mar semmi sem erdekel minket. S ha a fel csak egy halvany mosolyt ejt, mar ujra felkelti a remenyt, s radobbenunk, hogy semmit sem jelentunk Neki...s ujbol a melybe sullyedunk...


Nagyon igaz az az idezet ami a Love and Other Drugs cimu film vegen hanzik el.. " There's a lot i dont understand about life you meet thousands of people and meet one person and your life has change"

2011. ápr. 27. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én nehezen, de talán már sikerült.

Utáltam, utáld, úgy könnyebb. Majd ha nem szereted, akkor majd kielemzed visszamenőleg.

2011. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én olyan erővel lettem szerelmes hogy soha életemben ezt nem gondoltam volna!ha már szól hozzám egy mondatot az égig emel,ha meg rám se néz megakarok halni!az egész napom ugy ment el hogy rá gondoltam és azt elemezgettem,hogy vajon tetszem neki vagy nem!ha a szemembe néz egy világ költözik a lelkembe,.természetesen viszonzatlanul!mikor lesz vége?most ugy érzem SOHA!ebbe belelehet halni!!
2011. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm..csatlakozom.Az én sztorim röviden:

Együtt vagyunk 10 honapja,se veled se nélküled kapcsolat..iszonyatosan szeretem,vele akarok lenni,és tudja..de megmondta..soha többet nem akar szerelmes lenni,a szerelem csunya dolog.És bakker tud uralkodni magán,tudja magát vezetni.Akár fejre álhatok akkor sem annyit sem mondani hogy hiányzol.22L

2011. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nagy előny, ha az ember egy érzéketlen szociopata.
2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
08:44 mintha csak magamat hallanám csak nekem még az is szar volt hogy egyszer együtt dolgoztunk egy sulis cuccon én mondtam valamit ami végül elég jó siker lett de nem ez a lényeg amikor mondták hogy mi nyertünk akkor amikor elment mindenki megölelt és HIHETETLENÜL JÓ VOLT!!! az az igaz amikor szinte szét robbansz olyan jó kedved van és szinte érzed a sok sziporkázó boldogság hormont és 2napig volt ez a full happy hangulat aztán hétfőn arra megyek be a suliban hogy a suli sarkába ott smárol persze 15 éves korára ahogy illik egy 24-25 éves sráccal és én aznap totálisan le voltam hangolva komolyan használhatatlan lettem mindenre matekon egy egyszerű egyenletet nem tudtam megoldani mert ne mis oda figyeltem persze akkor szünetbe ment a genózás nah mind1 és totál depis lettem és folyton csak arra áhitozok hogy még egyszer öleljen meg még egyszer érezzem az illatál AHHHHHHHHHHHHHHH.... de ez letetlen és igen kis koromban nem értetem a szerelmes embereket most már igen sajna :SS
2011. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!