Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-ből 9 lány egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből 9 lány egy meleg srácot barátnőjeként szívesen visz vásárolni, imádja őt, jobban, mint a barátnőit. Ti, lányok, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 00:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van meleg barátom,de inkább beülünk valahova iszogatni,minthogy vásárolni járjunk...Nekem jó ez így.


21/L

2011. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha 10-ből 9 lánynak van meleg barátja, akkor valószinűleg hamarosan kihal az emberi faj, de legalábbis jelentősen csökken az egyedszám.
2011. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa a statisztikád. :D

Én meg (enyhén fiús) meleg lányként mondom azt, hogy szeretek meleg srácokkal lógni, pl. kirándulni, túrázni, biliárdozni, házibulizni.

Nem a kifinomultságuk miatt (a többség mérnökhallgató, informatikus, fizikával, matekkal meg ilyesmivel foglalkozó egyetemista, egyáltalán nem az a sztereotíp művészlélek!), de.. egyszerűen 0 az esélye annak, hogy potenciális csajának tekint valamelyik.

És tényleg csak haveri, baráti beszélgetéseket folytatunk; nem kezdenek faggatni, sem cukkolni, sem puhatolózni, hogy miért nem a fiúkat preferálom. Ilyen szempontból nyugodtabbak, megvan az az elfogadó, egymás intim szférájába véletlenül sem betolakodó közeg. :)

(Persze, vannak heteró fiúk is, akik kedvesek és elismernek, őket tisztelem és szeretem, de nagyon-nagyon sokan előbb-utóbb megcsillantják a "te nő vagy, én férfi vagyok, na?" dolgokat.)

2011. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van meleg barátom. Régebben többet találkoztunk, mostanában kevés az idő, de attól még nagyon közeli barát. Viszont vásárolni csak a húgommal megyek vagy anyával. Vagy egyedül.
2011. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen venném, ha lenne egy meleg fiú barátom.


25 N

2011. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
12:16 - 25N ez mit jelent? Hogy mindegy a nemed? :) Dobj egy e-mailt bátran nekem.
2011. ápr. 28. 12:20
 17/28 anonim ***** válasza:
14%

én nem is beszélek b˘zikkal, nem még elvigyem őket vásárolni

20L

2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Énis sokkal szívesebben vinnék magammal egy meleg srácot. :D

16L

2011. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%
A melegsrácok jobban megértik a lányokat mert valahogy maguk is olyaná válnának
2011. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy meleg barátom,azaz pontosítok,a legjobb barátom,öcsémként szeretem.

Ja és persze lány vagyok :)

De mi nem járogatunk vásárolni,meg ne úgy képzeljétek el őt mint egy lányos fiút. Ő egy teljesen normális pasi,úgy is néz ki,úgy is viselkedik.

Szóval szerintem nincs ezzel semmi gond.

Ja és még hozzátenném,pasi létére ezerszer normálisabb mint akármelyik barátnőm.

2011. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!