Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-ből 9 lány egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből 9 lány egy meleg srácot barátnőjeként szívesen visz vásárolni, imádja őt, jobban, mint a barátnőit. Ti, lányok, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 00:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Nincs meleg barátom, de kb. úgy képzelném vele a kapcsolatot, mint ha az öcsém lenne. De már van egy öcsém, akit imádok, úgyhogy nem is kell. :D (Mindenesetre érdekes lenne egyet megismerni.)
2011. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
26%

Álljunk meg egy röpke pillanatra... Nézzetek már magatokba, ezért lett divat a homoszexualitás a fiatalok körében, mert a lányok szeretik őket. Mi szeretnivaló van egy férfiak végbelébe ejakuáló "hímen"?

Ti meg össze-vissza rajongtok értük. Hát gratulálok. Elismerem, fiú-lány barátság nincs, valamelyik fél előbb-utóbb komolyabbra gondolja, vagy legalább egy szexkapcsolatot megpróbál felépíteni, aki általában a fiú.

Az, barátom, hogy neked marha jó érzés, hogy egy csaj figyel a véleményedre, eltörpül amellett, hogy milyen érzés egy nővel kettyinteni. Az a nedves meleg hely (meglepő módon nem a segglyuk), a gyönyörök központja. Ecsém, nem tudod te, hogy mi a jó!

2011. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
16:18, Bár melegnek születtem (tudod a gének), holnaptól heteró leszek és mindent az elveid szerint fogok tenni. Ennyire egyszerű az egész. :-)
2011. máj. 15. 16:31
 24/28 anonim ***** válasza:
63%

16:18


Nem lehet, hogy te csak irigy vagy, hogy érted nem rajongnak, és nem rakhatsz meg egy halom tinilányt? Az olyan férfi aki emberileg olyan mint mondjuk egy normálisabb meleg, nem egy bunkó, állandóan dominanciáját hangoztató f a sz, és mégis a lányokat szereti, de nem csak azért mert csupán "lyukra játszik", akkor az a férfi csakugyan lehet népszerű, ha megismerik.


16:31


Világos, hogy nem tehetsz róla, de arra soha ne hivatkozz, hogy melegnek születtél, mert az hülyeség. Bizonyítottan a gének maximum csak hajlamossá tehetnek valamire. A hajlam azt jelenti, hogy valaki nagyobb eséllyel lesz mondjuk cukorbeteg mint egy olyan aki nem hajlamos rá. De minden esetben közrejátszanak bizonyos környezeti tényezők, amiket provokálófaktoroknak neveznek. Így például ha egy cukorbetegségre hajlamos úgy él, hogy nem zabálja degeszre magát, nem hízik el, akkor nem biztos hogy cukorbeteg lesz.

Így van ez a melegséggel. Sokkal többet számít az, hogy milyen körülmények között nevelkedtél, milyen hatások értek, milyen baráti társaságban voltál, milyen minták voltak előtted...stb.

2011. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
16:18-nak. Pl. az vonzó nekünk egy meleg pasiban, hogy mikor meglát minket nem az az első gondolata, hogy hú de megdugnám és ez még egy szép kifejezés ahhoz képest, amiket hallani lehet. Egy tinilány, aki épphogy elkezd nőisedni és rögtön ilyeneket hall, hát eléggé meg tud ijedni. Undorító, ahogy egyes férfiak a lányokról beszélnek, tényleg mintha csak szexuális tárgyak lennének és mintha csak az ő döntésük lenne, hogy kit "sunáznának", mintha nem két félen múlna a dolog. Csodálkozol, hogy ezek után szimpatikusabb egy meleg pasi, akinek ilyen meg sem fordulhat a fejében?
2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
13%
17:46, és a többiek (te is langyika)... 16:18 vagyok, és nem irigy. Értem nem kell rajongani, főleg nem az idióta korosztálynak, csak véleményem szerint ma már divatból kezdenek el homokulni a fiatal hímek, és erre rásegítetek ezzel a b.zik felé vonzódással. Amúgy nem minden férfi/fiú ilyen választékos a szavakkal, hogy kimutassa nemi vonzódását, csak te az aljanépből veszel mintát... De még talán mentségként azt is felhozhatom, hogy a "megdugnám" kifejezés feltételes módban van, magában hordozza, hogy a másik fél engedelmével tenné, és nem lennének esetleges akadályok előtte, pl barát, vagy bármi... És nem mellesleg még azt is elmondom, hogy azért így mondjuk, mert a fiú dugja a lányt, és nem azért, mert a nő egy tárgy...
2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
73%
17:46-os vagyok. Természetesen tudom, hogy nem minden pasi ilyen, csak mikor először hallottam ilyeneket fiatal lányként, hát eléggé beleégett az emlékezetembe... Mondtam, hogy a dugnám kifejezés még a legenyhébb az összes közül, azt már nem tudod kimagyarázni, hogy a szurnám, sunáznám, alá verném stb. nem megalázóak! És akkor képzeld el, hogy valaki ilyet szól utánad, ne adj isten a szemedbe mondja. (Saját tapasztalat!) Egy naiv kislánynak ez igenis baromi megalázó. Nem azt mondom, hogy ez az egyetlen oka annak, hogy a mostani tinilányok az ilyen lányos kinézetű fiúkra buknak, de azért ez is közrejátszik szerintem.
2011. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Neked nincs meleg ismerősöm, de szoktam arról fantáziálgatni, hogy milyen lehet random vásárolgatni/mozizni/kajálni együtt, csak úgy szimplán barátokként....mivel ez a barátság nem mehet tönkre az által, hogy az egyik fél "elgyengül" és többet kezd el érezni a másik iránt.:D
2015. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!