Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam egy sráccal, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy sráccal, most viszont teljesen összezavart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy sráccal szakítottam, mert ugyan én már kezdtem beleszeretni, kötődni hozzá, rajta ezt egyátalán nem láttam. Rettenetesen féltem, hogy csak egy strigula lennék neki. Mert nem is titkolta, hogy rengeteg lánnyal lefeküdt már komolyabb ismerettség nélkül is. Szakítás után egy nappal viszont beszélgettünk msn-en, és olyanokat magyarázott, hogy neki sokkal többet jelentett ez a kapcsolat, mint nekem. Csak nem merte kimondani, hogy szeret, mert félreértettem volna. És én nem is vagyok olyan mélyérzésű lány, mint amilyennek gondolom magam, ha ilyen könnyen dobtam.


Ő nem tudja, de én nekem hiányzik. Viszont úgy láttam, hogy nincs jövőnk. Soha nem beszélt magáról, az érzéseiről, soha nem mutatta ki azt, hogy a testemen kívül más is érdekelné, és én nem akartam, hogy beleszeressek, lefeküdjünk, és kidobjon. Amikor beszélgettünk szakítás után, akkor viszont egy mély érzésekkel teli emberrel beszélgettem. Egy olyan emberrel, akit én szeretnék magam mellé. Viszont azt mondja, hogy most már minden mindegy, hiszen én nem akarom őt, eldobtam egyszerűen, mint egy használt zsepit.


Mit tegyek? Tudni kell, hogy egyszer már szétmentünk, legalábbis én azt hittem, mert két hétig nem keresett, nem hívott fel, ha én hívtam, akkor nem ért rá. Ő utána mégis visszajött, és én azt mondtam, hogy rendben akkor folytassuk ott, ahol abbahagytuk. Viszont nem azt hozta a folytatás, amit én vártam.


Az a fiú viszont, aki a szakításunk után lett, kell nekem. Mondjam meg neki, hogy megbántam, hogy dobtam? Viszont elveszítem így minden hitelem. Egy héten belül dobom, majd visszahívom magamhoz. Ti mit tennétek?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 7. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A srácnak sérti az önérzetét hogy Te dobtad őt, nyilván nem ez a megszokott nála.

Szerintem nem érdemel további szót tőled, koncentrálj inkább arra a srácra akivel most jársz. A másik meg majd szépen idővel elmúlik a szívedből!

Sok sikert!

2009. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy szakítás miatt nehogy azt hidd hogy megváltozott, csak meg van sértődve, vagy nem érti miért hagytad ott. Esetleg az bántja hogy nálad nem sikerül elérnie azt amit más lányoknál igen. Ha újra összejöttök (már harmadjára?) akkor csak azt fogja hinni hogy bármit megtehet mert te úgyis visszafogadod utána.
2009. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah ha jól értem akkor van 2 srác. Ebből az elsővel akarsz végleg szakítani, és a másodikkal pedig össze jönni. De az első sráccal 2szer jártál, és most ismét dobtad, de ezúttal végleg. A második sráccal is jártál már egyszer? Ebből gondolva:"Az a fiú viszont, aki a szakításunk után lett, kell nekem. Mondjam meg neki, hogy megbántam, hogy dobtam..."

Ha a második srácba szerelmes vagy, és ő is beléd, és képes megbocsátani, hogy 1szer már dobtad, akkor beszélj vele, hogy mi lenne ha újra kezdenétek.

Ahogy olvastam, az első srác, akivel 2szer jártál, az nem képes azt feldolgozni, hogy vele mert egy lány szakítani. Ha meg sok lánnyal volt dolga, akkor legyen, de akkor ne csodálkozzon, hogy soha nem lesz normális kapcsolata.

Szal érdemes megpróbálni a második sráccal, hát ha jobb lesz mint ahogy gondoltad.

2009. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Köszi, hogy elolvastátok a hosszú mondókámat. De rosszul, vagyis félreérthetően fogalmaztam. Egy fiú van. "Az a fiú viszont, aki a szakításunk után lett, kell nekem." Ez ugyanarra a srácra vonatkozik, hogy akivel már kétszer jártam, most megváltozott, mintha egy másik ember lenne. Így értettem. Szóval van egy srác. Jártunk, de aztán azt hittem, hogy vége, mert nem keresett, majd újra összejöttünk, de nem történt minőségbeli változás, ezért dobtam. Azóta viszont mintha kicserélték volna. Mintha tényleg egy érző emberi lény lenne, nem olyan, mint a kapcsolatunk alatt. Bocsi, hogy rosszul írtam. Visszaolvasva negyedszerre, tényleg félreérthető. Bocsánat még egyszer!
2009. márc. 7. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

én teljesen értettem, és szerintem nem volt félreérhető.

Viszont igazuk lehet az előttem szólóknak, lehet, h csak addig "másmilyen", míg sértve érzi magát. De ha visszafogadnád (egyébként próbálkozik még?), vagy újrakezdenétek, akkor ugyanolyan szótlan, figyelmetlen, nemtörődöm lenne, mint volt.

Szerintem adj időt neki, ne akard folytatni, hanem bízd rá. Kereshetsz is éppen mást, de ez sem feltétlenül szükséges. Szerintem egyhamar kiderül, h tényleg megváltozott -e, vagy esetleg te ismerted őt félre, és ha van közös jövőtök, akkor úgyis úgy fog alakulni.

Szóval én azt tanácsolom neked, hogy ne próbálkozz, ne hívd vissza magadhoz, hanem figyeld őt, és ha még hetekkel később is úgy látod, akkor újra találkozhattok, és talán újra összejöhettek. :)

2009. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
add meg neki ezt a linket...
2009. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!