Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhiszem magamról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhiszem magamról, hogy jól nézek ki, akkor a többi ember is el fogja hinni. Ez valóban működik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted ennyin múlik hajrá, de ha tényleg azt szeretnéd, hogy az embereknek tetszél akkor kezdj el sportolni vagy gyúrni.
2011. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Ez nem a saját véleményem, csupán ezt látom ezen az oldalon mindenhol, és kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg javít-e bármit is az ember megítélésén.
2011. ápr. 29. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem bejött, mint ahogy sok más embernek is körülöttem :)
2011. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár igaz, akár nem, az biztos, hogy a közérzeted javítja, nem is kicsit.
2011. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát fő az optinizmus, de ez is csak placebo.
2011. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Segíthet benne. Az önbizalom alap fontosságú abban, hogy elfogadjanak.
2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyébként nem vagy ronda szerintem igen, mert így egészséges önbizalmad lesz. De ismerek pár embert, akik nem éppen szépek, buták, bunkók és még el is vannak szállva maguktól. Legyél tisztában az előnyös, értékes tulajdonságaiddal, de azért túlzásokba ne essél szerintem, és ezt tényleg értékelni fogja a környezeted is :)
2011. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem nézel ki rosszul, akkor használhat. Ha ronda vagy, akkor viszont nem segít, csak beképzeltnek tartanak.
2011. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
hát nemhiszem.. ismerek egy lányt, aki bűnronda és azt hiszi magáról hogy annyira nagyon szép, és marhára idegesítő:D
2011. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kisugárzás és a kinézet nem ugyanaz. Egy helyes pasinak ha nincs kisugárzása akkor romlanak az esélyei. ÉS ez fordítva is igaz.


27 L

2011. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!