Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak valyon mi az a szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik csak nem tudom h valójában tetszik-e vagy nem. És azt sem tudom hogy neki tetszem-e?:(
2011. ápr. 29. 19:20
 1/2 charlos0813 ***** válasza:

Szerintem nem tetszik neked mégpedig, azért mert ez eléggé becsapós tud lenni, de csak azért érzed úgy mert egyszerűen közelebb áll hozzád, mint egy másik fiú...

Velem is fordúlt már elő mert ő közeledet, és ezért azt hiitem hogy nekem tetszik pedig nagyon nem.

2011. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen máár rájöttem hogy nem tetszik :(
2011. máj. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!