Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Nemtudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nemtudom mi ez az érzés?!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon szeret mindenkit piszkálni,nem épp kedves beszólásokkal. Engem is kiszemelt magának és azzal idegesített hogy mindig úgy tett mintha szeretne meg ilyenek. mindig ölelgetett , simogatott, múzsámnak szólított.. és mindenki tudta hogy szivat.. eleinte nagyon nagyon zavart és idegesített de körülbelül egy-két hete észrevettem hogy nem zavar sőt kifejezetten jó amikor megölel... a barátnőm is mondta hogy észrevette hogy már máshogy piszkál.. nem olyan bunkón.. és régen erősen magához szorított mert hogy vicces volt h nemtudtam mit csinálni.. most meg gyengéden ölel meg :S Ráadául el fog menni a suliból.. és amióta ezt megtudtam nagyon feszült,rosszkedvű vagyok..
2011. ápr. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
menj utána
2011. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amig lehet,mondd el neki,h nagyon bejön neked...vagy csak ugy egszer ha kettesben vagytok(vagy ha nem figyelnek) csokold meg:)
2011. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
húú! hasonló helyzetem van de ott azér én is oiszkálom őt! DE TE SZERELMES VAGY! ahogy én is!! :)
2011. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
utolsó én meg leszarlak mindkettőtöket
2011. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!