Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kelt vonzalmat a nőkben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kelt vonzalmat a nőkben?

Figyelt kérdés
Ugye azt tudjuk, hogy a nőknek könnyű, csak kirittyentik magukat és már is vonzalmat keltenek a férfiakban, na de nekünk pasiknak hogy is lehet vonzalmat kelteni?
2011. ápr. 30. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyénfüggő! Minden nő számára más kelt vonzalmat egy férfiban, mint ahogyan a férfiak sem csak ugyanarra a típusú nőre buknak. Szerintem a túlságosan kisminkelt, kirittyentett típus annyira nem is vonzó, bár én lány vagyok...

Szóval szerintem nem igazán érdemes általánosítani ilyen kérdésben, mert úgyis mindenki mást fog mondani. Én személy szerint nagyon vonzódom az intelligens férfiakhoz, mert ez is lehet szexepil. Persze a kellő ápoltság fontos. Ezen kívül az egyszerűbb, lazább, sportosabb öltözetet preferálom. Mondhatnék olyan külsőségeket, mint hosszabb haj, barna szem, magas testalkat, de úgysem ez a döntő, hanem a kisugárzás. Szóval röviden szerintem az a vonzó egy férfiban, ha a személyisége összhangban van a külső tulajdonságaival, és ezt pozitívan sugározza kifelé.

2011. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom szerint azokon az estéken amikor farmer, ing, zakó párosításban megyek el valahová és látványosan állok meg, mindenki lássa, hogy Nekem egy phaetonom van és mindehhez még a színészi képességeim is megcsillogtatom(bunkó vagyok) akkor iszonyatos nagy vonzalmat váltok ki a Nökböl.


Viszont hétköznapi emberként a szerény Énemet adva, vonattal járva, zakót pulcsira lecserélve, úgy sz@rnak le, hogy az már fáj.

2011. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

- Ing

- Magabiztosság

- Önálló gondolkozás/vélemény (mostanság ritka, hogy egy pasi nem azt mondja, ami menő)

- Érett gondolkozás (nem a családalapításra gondolok)

- Öltözködési stílus (nálam pl ez jön be nagyon: http://www.youtube.com/watch?v=ZKl3O1aohBo&feature=related )

- Zenei stílus

- Tekintet


(Ha pedig a külsőt nézzük, akkor ápolt test, izmos mellkas, széles váll, arc, szem, fenék)

2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!