Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok vonzalmat kelteni a nőkben?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos srác vagyok, aki bepróbálkozott pár nőnél és kosarat kaptam.

Külsőm: 180 cm magas vagyok, kék szemem van, vékony testalkatú vagyok (nem csont és bőr), és szerintem ezzel nincs nagy "gond".

Sokkal inkább úgy érzem a belsőmmel, a testbeszédemmel, az egész viselkedésemmel a gondolkodásommal lehet a gond.

Több könyvet olvastam el a nőkről, az összes létező pua anyagot, videót, tanácsot, végigrágtam és végigelemeztem.

Még se lettem sokkal "okosabb".

Nekem mért nem, csak úgy "magától" természetesen?

Mért kell nekem ennyi hülyeséget elolvasnom, másnak meg nem?

Nem értem.


2011. jún. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért úgy veszed a nőket mint egy tudomány ágat.

Ők is emberek emberként kell velük viselkedni.

2011. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert.
2011. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első korrekt. Magadról azt mondod, tök normális, átlagos vagy. Akkor ne könyvből akarj tippeket előszedni "hozzájuk", mintha valami megfejtendő übernemhétköznapi faj lenne a nő...
2011. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlat a tudás anyja.Úgyhogy hagyd a könyveket és próbálkoz sokszor, de ne a siker kedvéért, hanem csak úgy.Tehát ne számitson a csaj válasza, csak a gyakorlat kedvéért próbálkozz.
2011. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért mert nem olvastál el itt minden könyvet

[link]

ezek után kizárt hogy ne menjen!

2011. júl. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ezeket a könyveket rágtam végig. :/
2011. júl. 1. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába olvasod el őket, nekem se segitett.A lényeg a kezdeményezés, amit én ritkán szoktam pedig lehet lenne sikerem.Sajnos a csajok nem mutatják egyértelmüen ki, hogy tetszem nekik, igy sosincs akkora motivációm, hogy leszólitsam őket.Nem bánnám ha ők is jobban jeleznének.
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!