Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bokolgatott nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bokolgatott nekem az egyik buliba az egyik srac, egy hetre ra meg mintha nem is ismerne?

Figyelt kérdés
Mult het vasarnap az egyik buliba dicsergette az egyik srac a hajam, a combom, azt mondta, hogy ritka az ilyen szep csaj, mint en es nem volt berugva, csak ivott par pohar sort; ma meg a templomba ram se nezett, mintha nem ia ismerne.
2011. máj. 1. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Templomban mit vártál, h letépi a ruhádat és magáévá tesz? :P
2011. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A templomban másképpen viselkednek az emberek, mint egy buliban.
2011. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most nem volt kanos, múltkor meg az volt.
2011. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pfffffff....

Ne éld bele magad, ez max. majd megkúr aztán csőcső:D

2011. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jo, hogy maskepp viselkedunk a templomban, de a bulin azt mondta, hogy nezett engem meg az egyik fiu ismerosomet, mikor voltunk a templomban, hogy milyen jol nezunk ki egymas mellett.

Akkor hogy nezett minket, hogy en nem lattam, es akkor miert nezett minket?

2011. máj. 1. 11:38
 6/7 A kérdező kommentje:
De buli elott rajtakaptam mar parszor, hogy engem nezett.
2011. máj. 1. 11:45
 7/7 Patrrak ***** válasza:
Legközelebb menj melléje a templomba. Vagy a következő buliban kérdez rá hogy mi van.
2011. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!