Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány tetszik nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány tetszik nekem, de nem kifejezetten ismerjük egymást mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most arra gondoltam hogy egy pitiáner dologgal oda mek hozzá pl hello nem tudod hány óra van... ( ja egyébként csoporttársam) és legalább legközelebb ismerősként könyvel el és bejelölhetem iwiwen , legközelebb én is ismerősként mehetek oda hozzá stb... Voltak már egyéb ötleteim , de mind olyan lehetetlennek tűnik ráadásul a haverjaimat le se lehet akasztani magamrólja és az ő barátnőit se róla . Ez miylen ötlet szerintetek? Esetleg tudtok jobbat?( azon kívül ,hogy menjek oda ,hogy tetszik stb ... ez a világ legrosszabb ötlete)
2009. márc. 8. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet odamenni hozzá vmi kis piti dologgal :D vagy ha csoporttársad, esetleg az adott tantárgyról/témáról is odamehetsz hozzá kérdezni (doga, házi...stb.). sok sikert, csak bátran ;)
2009. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is oda mehetsz ezel a szövegel max azt mondja hogy a barátaidnak nincs orája vagy telefonja:)

De simán oda köszönhestz s meg kérdezheted öket hogy hogy vanak:)ha a lány nincs egyedül..

2009. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezeten ismerkedj meg vele :) kezdeményezz beszélgetést....kérdezd meg, hol lesz az órátok vagy milyen órája lesz, vagy kell e valami a következő órára...onnantól már megy a beszélgetés... a suliról elsősorban, de utána lehet már terelgetni azt a beszélgetést :)
2009. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!