Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a buszmegállóban volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a buszmegállóban volt egy srác akivel szemeztünk, sokat járkált körülöttem. Hogy találhatnám meg? :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Valakit ismersz aki ismerhetné? keresd a facebookon, hi5on stb.... olyan személyek barátai közt aki ismerheti
2011. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
Sehogy.
2011. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
FBI vagy CIA
2011. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ilyen már velem is történt ,csak én egy lányt kerestem így. ugy találtam meg,hogy másnap ugyan azzal a busszaé mentem és ő is ott volt..
2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy holnap nem tudok ugyanazzal a busszal menni, mint eddig, mert érettségi miatt hamarabb kell mennem...:S
2011. máj. 2. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
És amúgy mi történt?
2011. máj. 2. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
beültem mellé a buszom és próbáltam vele bezsélgetni de egyértelműen jelezte hogy húzzak a p.csába :D de legalább megpróbáltam....csak akkor minek szemez velem...na mindegy női logika...
2011. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak te értetted félre..:D
2011. máj. 2. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap megölték az amerikaiak, ő volt álruhában osama bin laden:D
2011. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shattary válasza:
Szerintem keresd fel az egyik szuperhőst aki majd a gondolataidba beleolvas(mint egy könyvbe)és egy fantomképet rajzol magának az illetőről,utánna felugrik azt ordítja,hogy sáblágú,3x össze üti a bokáját,jobbra köp balra köp majd bízik a szerencse erejében!
2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!