Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj kérdezte. A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj kérdezte. A férfiak tényleg éreznek?

Figyelt kérdés
Ezek szerint mi nem érzünk! Tehát a csaj érez a férfi meg egy tuskó. Kritikát kérek!! (Csak férfiaktól):D
2011. máj. 2. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez a csaj én voltam:D

Nem ezt mondtam, és nem is gondoltam!

Azt kérdeztem, hogy a fiúk is szerelmesek?

Nem láttam még, hogy milyen egy szerelmes férfi, hogy hogy néz a nőre stb.

2011. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 tsz-tag ***** válasza:
na azt a riban.cosbuks.zusát aki kitalálta...én érző lény vagyok, lehet a lányok is éreznek valamit?:D azért mert a lány sír nevet stb attól már egyből érző lény? jesszusom ezt a fas.zságot....bleeeáááfujj
2011. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csaj:

Nem, nem mondtam, hogy nem éreztek. A férfiaknak is vannak érzéseik. Ezt sok nő meghazudtolja, pedig így van. Én csak azt nem tudom, hogy milyen ha egy férfi szerelmes.

2011. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tsz-tag ***** válasza:
szerintem tök ugyanolyan mint amikor egy lány szerelmes...kielégítő a válasz ? :D ja és igen egy kérdés: vajon a nők orgazmusa milyen érzés lehet?na erre válaszolj:D
2011. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak én értettem, hogy mit kérdezett a lány? :D

A mai magyar érettségin sokan elbuktak volna a szövegértésen. :D

Nem sértegette a férfiakat! Nem látott még szerelmes férfit, fiút. Ezért nem ő hibás, hanem a környezete.

21 F

2011. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

ma 23:25


Egyszer csaj vagy máskor 21 éves férfi?

2011. máj. 2. 23:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Csaj:)

Ez is elvont kérdés, mint az enyém. A férfiaknak jó érzés, hogy megkaphatja a nőt, és nyilván tetszik is neki, lehet, hogy szerelmes is a nőbe. A nőknek ugyanúgy nagyon jó, hogy a férfié lehetnek és hogy ő ilyen érzést tud szerezni. És ilyenkor összeadódnak a lelki és a testi hatások, amik szerintem együttesen okozzák az orgazmust. Én csak szerelemmel tudom elképzelni, hogy orgazmusom legyen, mert nekem kellenek hozzá az érzéseim is. Szerintem ugyanolyan jó, mint nektek :)

2011. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!