Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a férfival és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férfival és a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

a barátnőm megcsalt egy férfival, akit személyesen ismerek. szakítottam a barátnőmmel 5 év után. ki vagyok borulva, még szeretem, imádom, odavagyok érte.

a férfival mit csináljak? múltkor behúztam neki, még mindig monoklival díszeleg. viszont rájöttem, hogy a megcsalásban nem egy ember a hibás. a barátnôm békülni akar .mit tegyek? s.o.s.

26F


2011. máj. 3. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Általába leginkább a nő a hibás, de ne zavarjon. Üsd csak az ártatlant.
2011. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
viszont lányokat nem ütök..
2011. máj. 3. 08:46
 3/11 Kingaa1 ***** válasza:
5év után képes volt megcsalni... akkor továbbra se várj sokkal többet. Ha Ki is békültök, sosem lesz már olyan mint régen
2011. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5 év alatt 1 hiba.Én szerintem bocsájts meg neki mindenki hibázott ,de ne felejtsd el amit tett.Lehet ,hogy nem volt 100% os lehet ivott picit vagy régen volt férfival és biztos tudod milyen az...Oké hibázott bánja ,de már nem tudja visszacsinálni.Megbékélhetsz vele ,de el ne felejtsd a dolgot inkább tedd el mélyre.

A legjobbakat kívánom.

2011. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha el tudod viselni a "szarvadat", akkor békülj ki vele.
2011. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

"lehet ivott picit vagy régen volt férfival"

Az aztán szép, ha ez szerinted jó ok a megcsalásra!

2011. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell ütni őket, csak elmondtam, hogy általába a lány a hibás. Persze vannak kivételek, nem ismerem a barátnődet hogy milyen, így csak tippelni tudok.
2011. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
pasinak bemostál egyet, ez bőven elég, vele a jövőben ne foglalkozz, az a számla rendezve van :) a barátnőddel kapcsolatban (sok hasonló kérdésnél leírtam már): ez a Te döntésed, de egyre figyelj, itt csak KÉT út van. vagy megbocsátasz neki, spongyát a múltra, de akkor ne fátylat, spongyát! tehát ne bizalmatlankodj, ne féltékenykedj stb. vagy nem tudsz benne többé megbízni, akkor viszont ne fogadd vissza, mert csak szenvednétek mindketten. szóval a döntés a Tied, rossz megoldás egy van: ha visszafogadod, de izalmatlankodsz, jeleneteket rendezel stb. ezt NE tedd. a kettő közül hogy melyik a jó, azt meg Te érzed.
2011. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09:14

Mi a franc hogy általában a nő a hibás? Már bocs de a környezetemben az esetek 99%-ban a férfi lépett félre. Mégsem döngölöm itt a férfi nemet a földbe. Szerintem van ilyen is meg olyan is, nincs olyan h melyik nagyobb arányban.

2011. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: 9:14-es arra gondolt, hogy mikor a nő lép félre, akkor általában ő a hibás, nem a férfi, akivel félrelépett.
2011. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!