Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Tetszett neki? Lent.

Figyelt kérdés

Voltam a hétvégén discoban,és nagyon elvoltam,erre ilyet szól a DJ a mikrofonba: "Az előttem táncoló lánynak üzenem,hogyha félmeztelenre vetkőzik,kap egy pezsgőt. Plusz 2 cici 2 pezsgőt ér nálam."

Tetszett neki ahogy táncolok?

És nem vetkőztem le!!! :D

16L


2011. máj. 3. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának tartott volna, nem mondott volna ilyet. De azért ebből ne következtess még vonzalomra.
2011. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még!
2011. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan feltetted, mint kérdést?
2011. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem számítok én semmire,csak kérdeztem. :D
2011. máj. 3. 13:06
 5/9 Chuck ***** válasza:
Valószínűleg csinos vagy, Ő meg lehet kicsit tintás is volt....vagy csak bátor :D
2011. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy tintás volt. :D


Hát van egy üveges rész,ahol lehet még táncolni,ott mondott vmit a másik DJ-nek,akkor is pár mp-ig engem nézett,szal.. De nem tetszik,csak érdekel miért mondta ezt. :D Meg volt olyan is,hogy a No!End eggyik tagja is nézett kicsit,utána meg mondott vmit a másik DJ-nek. Lehet hülyén táncolok,nem tudom. :/ xDD De ott volt a Viva TV Stábja is,meg Zola is,és a kamera sokszor vett,még külön is.

2011. máj. 3. 15:21
 7/9 Chuck ***** válasza:

Mindjárt hanyatt verem magam attól a k*** adótól...

Valószínűleg azért vettek, mert jól táncoltál vagy valami...

No!End-es srácok(Dave Martin, Joe Nathan,Wire) meg olyanok mint Bárány bácsi....lyuk-lyuk...

Így ezek után leszűrendő tényező, csak fogd fel, nincs kedvem megint leírni...

Csinos vagy, jól táncolsz, ez tetszik nekik annyira....

Ha jársz ilyenekre, mondjuk inkább Bárány halandzsázik mindig, de ha meglát egy jó csajt, folyik a nyála, magyaráz róla meg egyebek(pl.:fényt kér oda ahol van a csaj)..

2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jojooo,értem,köszi. :D
2011. máj. 3. 16:30
 9/9 Chuck ***** válasza:
Nincs mit, remélem most már nem fogsz ezen spekulálni :D
2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!