Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, Hol normális ez? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, Hol normális ez? :O

Figyelt kérdés
Tegnap itt volt a 10 éves unokatesóm.Amiket hallottam....Hogy már 8 pasija volt,meg már csináltak "olyan" képeket,meg már nyelves csók is meg volt stb...Na mondom..:O Állítólag az osztályába minden kis szarosnak van barátja,tíz centis magassarkúba mennek suliba,meg mini szoknyába.17 vagyok 10 évesen én még a babáimmal játszottam.Hol voltunk mi 10 évesen ilyenek?Mi lesz majd 30 év múlva? Az 5 évesek a 8-ason fognak kur*álkodni?Vagy mi?Nektek mi a véleményetek?
2011. máj. 3. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
nem téma ... 8/l
2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Azért szerintem ezt eltúloszta de igen egyre rosszabb a helyzet és jogos a kérdés.

De az okát nemtudom megmondani csak azt hogy elszomorító hogy 15 évesen teherbe esnek... :)

2011. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

[link]


problem ?:D

2011. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

hát nem hihetetlen..ilyen világba élünk g.ci szánalmas..

amúgy szerintem nem "olyan" pasija volt csak egymás kezét fogták meg szép vagy meg cuki vagy stb.. az a nyelves meg max szájra puszi volt miután 10 méterre elrohant a megzavarodott kislány. magassarku..hmm hiszem ha látom, ezt egy tanár tiltaná normális esetbe. maximum lányka cipő pici sarokkal.:))

2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túlzás, szerintem a felét se hidd el. De tényleg szánalmas, amit művelnek. 16 éves vagyok, most van az első párkapcsolatom 5hónapja és most vesztettem el, de én is olyanokat hallok...

D.ugni mind tud, aztán meg jönnek ide nyávogni, és még ők vannak megsértődve, ha valaki elküldi őket a p.icsába, jogosan!

Elqurvul a világ, ez van sajnos:(

2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fizet valamiért, majd megfizetnek ezért.
2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mármint jogosan küldik el őket, hogy világos legyen. Ők meg vinnyognak, meg gyerekként szülnek gyereket.
2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
És nem mondtad neki , hogy ez nem menő ám hiába hiszik ezt?meg hogy az öregebbek csak egy ribinek nézik?
2011. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el! Elég gagyi. Itt nem az a gond hogy hány pasija volt élete során. Természetes, hogy a férfi társadalom félti a nőket. Hány nőt erőszakoltak már meg, bántottak fizikailag? Vannak erőszakos "úgy is megkaplak te sz@jh@" férfiak ( egyszer össze vertem az egyik ilyent, a lányát 10 évesen megerőszakolta nem egyszer). És egy vadidegenről nem lehet tudni, hogy ki ő. Nem csak irigykedünk a másikra hanem bele gondolunk hogy matematikailag Meg van az esélye hogy egy csaj belefusson egy olyan férfiba "hogy úgy is megkaplak, ha nem akarod akkor is".

Ez van. Sajnálom hogy ilyennek vagyunk. Saját őszinte véleményem. 21\f

2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
???? én ezt nem értem...bocsi
2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!