Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy "klikk" ahol mindenki "divatmajom" és ott van az osztályból a legszebb csaj is,és szeretnék vele beszélni csak ahhoz be kéne illeszkedjek közéjük.Mindeggyik a haverom csak nem lógok folyton velük...szerintetek mit kéne tennem?(ők supra,converse cipőbe,olyan Sp-sre felzselézett hajjal,rikitó pólókba,csőgatyákba járnak...)
2011. máj. 3. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát figyu az ilyen csajoknak az olyan fiúk tetszenek mint a haverjaid. Vagy idősebb.
2011. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy te is buz1!
2011. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarul a divatmajmok...:/ Azt mondom, legyél magabiztosabb, kicsit rámenősebb, de semmiképp se öltözködj úgy. Ne azonosulj velük. Ha haverjaid, az már jó pont, csak menj el velük bulizni, vagy tölts velük több időt. A lányt részesítsd kicsivel nagyobb figyelemben, és igyekezz minél többet beszélni vele. Nem tudom, a csajnak milyen ízlése van.

Amúgy semmiképp se tapadj annyira.

Remélem segítettem.


16/L

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

divatmajmok. hehh.

én is rikító pólókba és csőnadrágokba járok, van convers cipőm, vasalom a hajam, de SP-T UTÁLOM. ugyan olyan ember vagyok mint akárki más. ők is ugyan olyanok. nyugodtan beszélj vele és kész.

17/f

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az az Sp? Szarták vagy hugyozták? Amúgy szerintem elég, ha a csajjal dumálsz. Bókolj neki és néha úgy bókolj, h kicsit lekezelő vagy, de érezze a poént és akkor majd szúrhatod. Hajrá! ;)
2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

(ÉS hetero vagyok.)

előző voltam.

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy az uccso előtti Xd
2011. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá h öltözkedjek úgy....de a csőgatya,a lila póló,a rózsaszín póló nem áll jól!A supra,converse cipő meg van,a pólóim most vettünk 25-öt azok már "menőbbek".Sp-re meg nem akarok hasonlítani,mondjuk felzseléztem úgy,megkérdeztem a csajt h hogy néz ki azt mondta h jól...nem tudom,lehet h bezselézem...
2011. máj. 3. 19:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Múltkor elmentem velük suli után az aréna plázába,út közben vettünk piát(csaj is ott volt) ittunk is belőle,aztán mentünk (péntek volt) az egyikükhöz bulizni csak nem emlékszek belőle túl sokra(de senki se) állítólag smároltam a csajjal,de egyikünk se emlékszik rá xD

am 14/F

2011. máj. 3. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

azért szomorú h a 14 évesek ennyire el tudják magukat intézni. :/ nem akarok senkit lenézni, de azért nah. 14 évesen...pedig nem vagyok öreg.

17/f

2011. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!