Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom ezt a srácot, odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom ezt a srácot, odavagyok érte, de ha meglátom kiábrándulok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19/l vagyok és még nem volt igazán komoly kapcsolatom. Pár hete viszont az egyik kedves ismerősömnek köszönhetően megismertem egy srácot(21), aki azóta elkezdett nyomulni. Eleinte csak msn-en beszéltünk és nagyon aranyosnak, kedvesnek, értelmesnek találtam, már-már kezdtem többet érezni. Azt viszont tudni kell, hogy ez a srác, nem épp helyes, pocakos, a nyaka is elég húsos-lógós, az arcán erősen látni a szőrszálakat, szemüveges és kicsit igénytelennek tartom, mert ha odafigyelne magára, biztosan jobban nézne ki... Szóval azóta már találkoztunk többször és annyira aranyos, hogy mindig adtam neki újabb esélyt, a találkozók előtt mindig arra gondoltam, hogy egyáltalán nem is csúnya, de mikor megérkezett... aztán volt, hogy hátulról átölelt, úgy táncoltunk, akkor azt éreztem, hogy meg kell fordulnom és átölelnem, vagy valahogy tudatni vele, hogy kedvelem, de mikor ránéztem, akkor megint azt éreztem, hogy Úristen mit csinálok én ezzel a pasival...

Ti mit tanácsoltok? Mit csináljak?


2011. máj. 3. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. mást is szerethetsz aki még tetszik is neked. ha meg a külseje nem jön be, akkor hiába mondod, a belső tulajdonságai sem elég meggyőzőek. a szerelem NEM teljesen vak :)
2011. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy ez a "csak a belső a fontos" szöveg nem igaz. hogy ne lenne már fontos a külső!

Tudnád őt nézegetni minden nap? meg tudnád csókolni?

egyetértek az előttem szólóval. fiatal vagy! van időd, majd egyszer jön valaki, akinek minden porcikájáért teljesen odaleszel :D

2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, kár erőltetni. Ha valaki ennyire taszít külsőleg, sosem leszel szerelmes. Gondolj arra: le tudnál feküdni vele? Na ugye, hogy nem...
2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt mindenki azt tanácsolta eddig, hogy hagyd a fenébe. Alternatíva, hogy megmondod neki, hogy kezdjen valamit a külsejével.
2011. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az első szerelem, olyan furcsa még, miért fáj az a tűz ami bennem ég"...


Nem szerelmes vagy - hanem csak erőltetni szeretnéd. Ennyi.

2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyjad, ebből sose lesz így kapcsolat, nincs értelme
2011. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Én pocakos vagyok, erősen látni a szőrszálakat (szakállnak hívják) az államon és szemüveges vagyok. (a szemüveget viselés negatív külső tulajdonság? ez nekem fura). Mindezek mellett a hatalmas hibáim mellett igényes vagyok és ápolt külsejű. Van egy szép barátnőm is neki nincs gondja semmivel a külsőmmel kapcsolatban és már másfél éve együtt vagyunk.

Soha nem bántottam, sose csaltam meg és soha nem tennék neki semmi rosszat mert nagyon szeretem. Ha ennyire zavar próbálj meg változtatni a külsején... hogy legyen igényesebb... De persze kereshetsz magadnak mást is aki jobban néz ki, és kihasznál és eldob, ahelyett hogy adnál esélyt egy rendes pasinak, aki szeret és megbecsül. Lehet ha egy esélyt adnál neki te is egy jó kapcsolatba kerülnél bele.

2011. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: szóba sem került, hogy a szemüveg az hátrány..az meg végképp nem került összefüggésbe, hogy aki neki tetszik is, és nem csak elvannak, vagy elviseli, az megcsalja, mert jól néz ki... fura egy gondolkodásod van. :D
2011. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!